toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

DVIRAČIAMS NUO 190 EUR!

BMX dviračiai

Nors iš pažiūros atrodo, kad šis dviračio tipas dėl savo dydžio atrodo kaip vaikiškas, tačiau taip toli gražu nėra. BMX dviračiai skirti atlikti įvairius triukus specialiai tam pritaikytose vietose, arba mieste. BMX dviračiai yra lengvai atpažįstamai iš tipinės žemos geometrijos su žemoje padėtyje esančiu balneliu, kadangi juo dažniausiai važiuojama stovint. Ypač tvirtas rėmas bei ratlankiai, neamortizuojanti priekinė šakė, storos 20“ padangos, sugeriančios smūgio energiją šokant per kliūtį arba nušokus nuo pakylos, aukštai iškeltas ir papildomai sutvirtinti vairas, dažniausiai apsisukantis 360 laipsnių kampu. Viskas padaryta taip, kad būtų galima atlikinėti akrobatinius triukus tiek specialiose BMX trasoje ar parke, tiek ir važinėti mieste. Mūsų siūlomas BMX dviračių gamintojas yra Diamondback.

 

Diamondback dviračių istorija. Kokia ji?

Diamondback – ilgametę patirtį turintis dviračių gamintojas. Tai pagrindinis dviračių prekės ženklas, įsikūręs Kente, Vašingtone (JAV). Diamondback dviračiai parduodami daugelyje šalių visame pasaulyje, pradedant Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, Kanada, Australija, Jungtine Karalyste, Bangladešu ir kt. Skaityti daugiau...

Kaip BMX prekės ženklas, Diamondback buvo įkurtas 1977 metais, Kalifornijoje. Iš pradžių prekės vardas buvo Diamond Back, per laiką jis pasikeitė į DiamondBack, o tada į Diamondback, kuris yra vartojamas ir dabar. Nuo 1990 metų taip pat buvo pradėti pardavinėti Diamondback kalnų bei plento dviračiai. Dabar šis gamintojas gali pasiūlyti platų įvairių tipų dviračių pasirinkimą. 1993 metais, susikūrus Diamondback Racing (dar kitaip vadinamai DBR) komandai, šimtai BMX ir kalnų dviratininkų buvo remiami Diamonback gamintojo. 1999 metais Diamondback kompaniją įsigijo Derby Cycle Corporation, kuri yra viena iš trijų didžiausių dviračių gamintojų Vokietijoje. Ši kompanija taip pat turi Raleigh dviračių kompaniją, o įsigijus Diamonback, tiek Raleigh, tiek Diamondback buvo sujungtos. Dabar šie abu prekių ženklai turi tą pati savininką.
 
BMX dviračių kaina
BMX dviračių kaina priklauso nuo dviračio charakteristikos, dviračių dalių kokybės ir jų patvarumo. Pigūs BMX dviračiai gali turėti nesustiprintus ratlankius, todėl jie labiau gali būti tinkami pradedant mokytis atlikinėti pačius paprasčiausius BMX triukus. Augant ir tobulėjant BMX meistriškumui, rekomenduojama atkreipti dėmesį į stipresnius, patvaresnius bei geresnę charakteristiką turinčius modelius. Rinkdamiesi BMX dviratį, atkreipkite dėmesį, kad: Komplektacijos dalys būtų lengvos, bet tvirtos. Komplektacijoje būtų maža priekinė žvaigždė (jei atlikinėsite įvairius triukus), o dviratis būtų vienos pavaros. Ratlankiai turėtų dvigubas sieneles (jei atlikinėsite įvairius triukus). Veržlės būtų uždengtos. Jei tai bus Jūsų pirmasis dviratis, nevertėtų rinktis pačios aukščiausios klasės dviračio. Tik susipažinus su dviračio specifika ir pradėjus juo važinėti reikėtų išsiaiškinti, su kokiu dviračiu tęsite važinėjimus. Vėliau, išsiaiškinus savo poreikius, bus galima pasirinkti konkrečiai Jūsų poreikiams tinkamą dviratį.
 
BMX dviračiai ir jų tipai
BMX dviračiai gali būti dviejų tipų: lenktyniniai (vadinamieji Race) ir skirti triukams (BMX freestyle). Lenktyniniai dviračiai yra gana lengvi, skirti didesniam greičio išvystymui, tuo tarpu BMX Freestyle dviračiai orientuoti į manevringumą, įvairaus sudėtingumo triukų atlikimą, šokinėjimą rampomis, tilteliais, šaligatviais, turėklais ir kt. Šie dviračiai turi lygesnes ir platesnes padangas, didesnį stipinų skaičių, kiek sunkesnį rėmą. Važinėjantis BMX dviračiais ir atliekant įvairius triukus, išauga didesnė tikimybė nukristi ir susižeisti. Dėl šios priežasties rekomenduojama naudoti apsaugas ir kokybišką šalmą.
 
BMX dalys
Be pačių dviračių, mes taip pat BMX dviračiams galime pasiūlyti dalis bei aksesuarus. Mūsų asortimente galite rasti miniklio velenų, padangų, kamerų, ratų, grandinių, pedalų, rankenėlių bei kitų dalių, kurių gali prireikti eksploatuojant dviratį. Taip pat mūsų prekių kataloge rasite ir aksesuarų dviračiui: akinių, šalmų, gertuvių, pompų, spidometrų ir pulsometrų bei kitų dviratininkui reikalingų prekių, taip pat ir aprangos: pirštinių, kojinių, batų, striukių, šortų ir pan.
 
BMX dviračio priežiūra
Tam, kad dviratis būtų suteptas ir apsaugotas bet kokiame kelyje, galime pasiūlyti įvairias dviračio priežiūros priemones, pradedant grandinės alyva ar purškalu, baigiant apsauginėmis valymo priemonėmis, balnelio valikliais ir kt. Mūsų asortimente galite rasti Hanseline ir Bike on Wax dviračių priežiūros priemonių, praversiančių BMX dviratininkui.
 
Kur įsigyti BMX dviračių?
Mūsų siūlomus BMX dviračius galite įsigyti fizinėse Bikko.lt parduotuvėse bei internetu.
- BMX dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21.
- BMX dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28.
- BMX dviračiai Šiauliuose – Kreivoji g. 37 (parduotuvė-sandėlis).
- BMX dviračiai internetu – www.bikko.lt.
Visoms prekėms, taip pat ir BMX dviračiams, suteikiame 2 metų gamyklinę garantiją ir 30-ies dienų prekės grąžinimo garantiją. Įsigytus BMX dviračius galime pristatyti kurjeriu tiesiai į namus ar darbą visuose Lietuvos miestuose. Dviračius pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje, Kretingoje, Mažeikiuose, Gargžduose, Telšiuose, Utenoje, Zarasuose, Kupiškyje, Kuršėnuose, Kelmėje, Anykščiuose, Biržuose, Birštone, Ignalinoje, Trakuose, Visagine, Rokiškyje, Šalčininkuose, Širvintose, Kalvarijoje, Rietave, Kretingoje, Šilutėje, Ukmergėje, Joniškyje, Plungėje, Skuode, Elektrėnuose, Jonavoje, Molėtuose, Lazdijuose, Kaišiadoryse, Pasvalyje, Vilkaviškyje, Prienuose, Naujojoje Akmenėje, Švenčionėliuose ir jų rajonuose, kituose miestuose ir miesteliuose. Kurjerių tarnyba prekes dažniausiai pristato per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo, o prieš pristatant prekes, susisiekia su jų gavėju ir suderina tinkamiausią pristatymo laiką. Be pristatymo kurjeriu, užsakytą dviratį taip pat galite atsiimti Bikko.lt parduotuvėse Vilniuje (Šeimyniškių g. 21), Klaipėdoje (Galinio Pylimo g. 28) arba Šiauliuose (Kreivoji g. 37, parduotuvė-sandėlis). Užsakydami pristatymą į namus ar parduotuvę, mes taip pat rekomenduotume užsisakyti dviračio surinkimo paslaugą, jo suvaržymą, sureguliavimą ir paruošimą važiavimui. Tokiu atveju Jūsų dviratis jau bus 100 % surinktas, sureguliuotas ir paruoštas, ir Jums nereikės rūpintis papildomais darbais. Po 2–4 savaičių dviračių eksploatacijos (arba juo nuvažiavus ~100 km), rekomenduojame atlikti dviračių patikrą: suvaržyti stabdžius, patikrinti mazgus. Dviračių patikrinimą galima atlikti patiems arba kreiptis į specializuotą dviračių meistrą. Jei nežinote, koks konkrečiai BMX dviratis Jums tiktų, susisiekite su Bikko.lt konsultantais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Susisiekti galite el. paštu info@bikko.lt, arba telefonu: +370 684 18384.

Šioje kategorijoje prekių nėra.