toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 
Filtras
Kaina
Price From
Price To
  • 629 4699
Tipas
  1. moteriškas
  2. vyriškas
Rėmas (medžiaga)
  1. Aliuminis
Diskiniai stabdžiai
  1. Yra
Priekinis amortizatorius
  1. Yra
Galinis amortizatorius
  1. Nėra
Gamintojas
  1. CUBE

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

DVIRAČIAMS NUO 190 EUR!

CUBE dviračiai

Cube dviračių istorija. Nuo ko viskas prasidėjo?

Cube – pasaulyje gerai žinomas ir vienas stipriausių gamintojų dviračių rinkoje. Cube savo veiklą pradėjo 1993 metais, Bavarijoje (Vokietijoje). Studentas Marcus Pürner tėvo turimame baldų fabrike turėjo 50 kv. m. ploto kampą, kuriame pradėjo taisyti, surinkti dviračius. Vėliau, įsikūrus kompanijai ir šiems dviračiams sparčiai išpopuliarėjus, įmonės plotas išaugo iki 55 tūkst. m², o šiuo metu dviračiai eksportuojami į 32 šalis visame pasaulyje. Skaityti daugiau...

 
Kuo išsiskiria CUBE gamintojo dviračiai?
Visų pirma, Cube dviračiai išsiskiria savo kokybiškumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Jie gaminami ir kokybiško metalo lydinio bei komplektuojami su pasaulinio žinomumo dalimis (pavaros, stabdžiai ir kt.). Dar vienas svarbus veiksnys, lemiantis Cube dviračių populiarumą – jų testavimas. Kiekvienas gaminamas dviratis yra ne tik surenkamas, bet ir testuojamas toje pačioje Cube gamykloje, kur jie ir yra gaminami. Testavimo metu tikrinamas rėmo tvirtumas, ir kiekviena surenkama dalis, analizuojama, ar Cube dviratis atitinka gamintojo standartams. Įdomu tai, kad gamintojo iškelti standartai yra keletą kartų aukštesni nei vidutiniai standartai, galiojantys visai rinkai. Testavimas ir aukšti reikalavimai padeda kontroliuoti gaminių kokybę ir pateikti klientui patikimą aukštos kokybės dviratį. Šių dviračių patikimumą ir dviratininkų pasitikėjimą įrodo ir tai, jog jais važiuoja profesionalūs sportininkai (2017 metais Tour de France dviračių lenktynėms juos pasirinko Wanty-Groupe Gobert profesionalių dviratininkų komanda). Be kita ko, Cube dviračiai taip pat mėgstami dviračių sporto entuziastų bei aktyvų laisvalaikį mėgstančių žmonių.
 
Plati dviračių pasiūla
Dviračiai skirti įvairaus amžiaus žmonėms – nuo vaikų iki vyresnio amžiaus žmonių; įvairiems tikslams. Cube dviračiai vaikams pasižymi stilinga išvaizda, spalvų gausa ir patogumu. Šis gamintojas vaikiškų dviračių komplektacijoje naudoja ne plastikines, o kokybiškas dalis ir komponentus, kurie užtikrina ilgą dviračio tarnavimo laiką. Cube dviračiai populiarūs tarp paauglių ir jaunimo, nes turi stilingą, tvirtą ir šiuolaikišką išvaizdą. Kalbant apskritai, Cube labiausiai žinomas dėl kalnų dviračių, tačiau šis gamintojas gamina ir hibridinius, turistinius, cyclocross, vaikiškus, miesto, triatlono dviračius. Svarbu tai, kad CUBE taip pat gamina ir elektrinius dviračius: nuo 2014 m. šis gamintojas pradėjo bendradarbiauti su vokiečių kompanija BOSCH, siūlančią elektrinių dviračių sistemą su 5 skirtingais važiavimo režimais. Cube elektriniai dviračiai pasižymi komfortu, pažangumu ir kokybe. Tai dviratis, skirtas važiuoti įvairiomis dangomis: pradedant asfaltu ir baigiant žvyru ar bekele. Cube dviračių dydžiai taip pat yra įvairūs – pradedant mažiausiais, vaikams ir paaugliams skirtais dviračiais, baigiant aukštaūgiams vyrams ir moterims skirtais dviračiais. Be dviračių, šis gamintojas gali pasiūlyti įvairius aksesuarus (apšvietimo komplektai, kompiuteriukai, gertuvės, gertuvės laikikliai ir kt.) ir aprangą dviratininkams.
 
Kur įsigyti CUBE dviračius?
Šiuos dviračius galite įsigyti mūsų firminėse Bikko.lt parduotuvėse arba internetu. Cube dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21, Cube dviračiai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28, Cube dviračių parduotuvė Šiauliuose – Kreivoji g. 37. Cube dviračiai internetu – mūsų internetinėje parduotuvėje www.bikko.lt. Jei Jus domina Cube dviračiai, tačiau nežinote, kuris variantas Jums labiausiai tiktų, susisiekite su mūsų parduotuvės konsultantais, kurie padės Jums rasti geriausią variantą. Mūsų kontaktai: tel.: +370 684 18384, el. paštas: info@bikko.lt.

Prekė neturi įvertinimų

e-kaina
629,00 € 629
PREKĖS PRIEINAMUMAS: neturime

Prekė neturi įvertinimų

e-kaina
679,00 € 679
PREKĖS PRIEINAMUMAS: neturime

Prekė neturi įvertinimų

e-kaina
729,00 € 729
PREKĖS PRIEINAMUMAS: neturime

Prekė neturi įvertinimų

e-kaina
4 699,00 € 4699
PREKĖS PRIEINAMUMAS: neturime