toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 
Filtras
Kaina
Price From
Price To
  • 449 599
Tipas
  1. unisex
Rėmas (medžiaga)
  1. Aliuminis
Diskiniai stabdžiai
  1. Yra
Priekinis amortizatorius
  1. Nėra
Galinis amortizatorius
  1. Nėra
Gamintojas
  1. NEOLINE

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

DVIRAČIAMS NUO 190 EUR!

Elektriniai paspirtukai

Elektrinis paspirtukas (arba kitaip, el. paspirtukas) – patogi ir praktiška transporto priemonė, per pastaruosius metus pelniusi savo pasitikėjimą. Šia transporto priemonė itin populiari miestuose gyvenančių asmenų ir jau tapo kaip alternatyva automobiliams, viešajam transportui, o kartais – netgi dviračiams. Be to, elektriniai paspirtukai – tai puiki alternatyva įprastam paspirtukui, nes norimą tašką pasieksite daug greičiau, be papildomų pastangų. Žinoma, taip pat neteks stovėti rytinėse ir vakarinėse spūstyse, o su manevringuoju ir greitu paspirtuku atsidursite ten, kur reikia, daug greičiau! Skaityti daugiau...

 
Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis elektrinį paspirtuką?
Šiuo metu parduotuvėse galite rasti tuziną įvairios komplektacijos, skirtingų gamintojų, dydžių, išvaizdos paspirtukų. Kaip nepasiklysti tarp tokios gausos ir išsirinkti tinkamą elektrinį paspirtuką, kuris atitiktų poreikius, būtų patogus ir leistų tinkamai išnaudoti visas jo suteikiamas galimybes?
 
Renkantis elektrinį paspirtuką, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:
 
- Paspirtuko paskirtis. Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ar elektrinis paspirtukas bus skirtas suaugusiajam, ar vaikui.
 
- Paspirtuko dydis. Rinkdamiesi paspirtuką, jį pasimatuokite, arba atkreipkite dėmesį į gamintojo pateikiamas ūgio rekomendacijas. Dauguma suaugusiųjų paspirtukų gaminami ~1.80 m ūgio žmonėms. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į paspirtuko platformą: ar patogiai galite ant jos atsistoti? Ar pakanka vietos pėdoms? Svarbu žinoti, kad ant paspirtuko platformos turėtų patogiai tilpti abi pėdos. Jei paspirtuko platforma per maža, tikėtina, kad Jums važiuoti bus ne tik nepatogu, bet ir nesaugu.
 
- Maksimalus leistinas svoris. Dažniausiai elektrinių paspirtukų rekomenduojamas svoris – iki 100 kg ar kiek daugiau.
 
- Paspirtuko ratai. Elektrinių paspirtukų ratų skersmuo gali svyruoti nuo 4“ iki 12“. Todėl prieš įsigydami paspirtuką apsvarstykite, kokia danga ketinate važiuoti. Tai bus lygi danga (asfaltas), o gal ir žolė, smėlis? Jei pagrindinė danga – asfaltas, tokiu atveju tiks paspirtukas (elektrinis) su mažesniais ratais. Jei ketinate važiuoti įvairia danga, tuomet reikėtų rinktis paspirtuką su didesniais guminiais ratais: kuo ratai didesni, tuo jie geriau sugeria kelio nelygumus.
 
- Maksimalus greitis. Nors paspirtuko greitis dažniausiai priklauso ir nuo galios, ir nuo žmogaus svorio, renkantis paspirtuką svarbu turėti omenyje, kad maksimalus paspirtuko greitis gali būti nuo 10 iki 85 km/h. Kuo paspirtuko galia didesnė, tuo galimas išvystyti greitis bus didesnis.
 
- Elektrinio paspirtuko galia. Elektrinio paspirtuko galia – vienas iš svarbiausių faktorių (greta baterijos talpos), kuris nulemia paspirtuko greitį ir maksimalų atstumą, kurį būtų galima įveikti su visiškai įkrauta baterija. Paspirtuko galia gali svyruoti nuo 100 W iki 5400 W, o galingas elektrinis paspirtukas gali įveikti žymiai didesnį atstumą nei mažesnę galią turintis paspirtukas.
 
- Atstumas, kurį galima nuvažiuoti su visiškai įkrauta baterija. Atstumas, kurį galima nuvažiuoti elektriniu paspirtuku nekraunant baterijos dažniausiai yra iki ~150 km. Norint, kad baterija veiktų ilgiau, rekomenduojama važiuoti apie 18 km/h greičiu. Prieš rinkdamiesi paspirtuką, apsvarstykite, kokį atstumą kaskart ketinate įveikti.
 
- Paspirtuko svoris. Įprastas elektrinis paspirtukas nėra sunkus, jis sveria ~10–13 kg. Elektriniai paspirtukai, pagaminti iš plieno, gali būti kiek sunkesni, o pagaminti iš aliuminio – šiek tiek lengvesni ir ilgaamžiškesni. Be to, kuo paspirtukas lengvesnis, tuo jį patogiau gabenti nešant laiptais, ar tiesiog perkeliant per įvairias kliūtis.
 
- Pardavėjas. Renkantis paspirtuką svarbu atkreipti dėmesį ne tik į elektrinio paspirtuko specifikacijas, bet ir į pardavėją. Patikimos įmonės suteikia paspirtukams bent 2 m. garantiją.
 
- Kitos svarbios detalės. Renkantis paspirtuką taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį, ar:
 
- Paspirtukai (elektriniai) turi lengvą sulankstymo mechanizmą;
- Ar reguliuojasi paspirtuko vairas;
- Ar elektrinis paspirtukas turi ekraną, kuriame rodomas važiavimo greitis, nuvažiuotas atstumas, baterijos įkrovimo lygis;
- Ar paspirtukas turi neslystančias vairo rankenėles;
- Koks yra baterijos įkrovimo laikas;
- Jei ketinate važiuoti ne tik asfaltu, atkreipkite dėmesį, ar elektrinis paspirtukas turi amortizatorių.
 
Ar galioja kelių eismo taisyklės paspirtukų vairuotojams?
Žinoma, kad taip! Elektriniai paspirtukai suaugusiems – visavertės transporto priemonės, kurioms galioja kelių eismo taisyklės. Elektriniams paspirtukams, kurių galia yra iki 1 kW, ir kurie nepasiekia 25 km/h kelių eisme, galioja dviračiams taikomos kelių eismo taisyklės.
 
Pagrindinės jų:
 
- Nekelkite avarinių situacijų; Važiuokite tik dviratininkams skirtose zonose.
- Nevažiuokite viduryje važiuojamosios dalies;
- Važiuojant paspirtuku nesinaudokite mobiliuoju telefonu, nenaršykite internete, nerašykite trumpųjų žinučių;
- Neviršykite leidžiamo greičio, nevažiuokite pro praeivius dideliu greičiu, o artėdami prie pėsčiųjų perėjos, sumažinkite greitį;
- Nevažiuokite išgėrę; Važiuodami paspirtuku dėvėkite šalmą;
- Tamsiuoju paros metu būtinai segėkite atšvaitus, pasirūpinkite elektrinio paspirtuko apšvietimu, kad ne tik matytumėte jūs, bet ir patys būtumėte matomi;
- Kiekvienas elektrinis paspirtukas privalo turėti tvarkingą stabdį ir garso signalą;
- Nevairuokite paspirtuko viena ranka arba visai be jų;
- Pasirinkite saugų greitį, atsižvelgdami į aplinkos sąlygas, asmeninius važiavimo įgūdžius.
 
Elektrinio paspirtuko vairuotojas privalo stebėti aplinką ir laikytis visų saugumo priemonių bei nekelti grėsmės ne tik savo, bet ir kitų saugumui.
 
Kur įsigyti elektrinius paspirtukus?
Domina elektriniai paspirtukai? Mūsų asortimente rasite platų įvairios galios, dydžių, komplektacijos elektrinių paspirtukų pasirinkimą, kurie puikiai tiks tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek nuvykimui iš / į darbą ar kitą svarbų tašką. Šiuo metu galime pasiūlyti kokybiškus Shulz gamintojo elektrinius paspirtukus, kuris bus puikus jūsų kompanionas kasdienėms išvykoms. Shulz elektrinis paspirtukas, kaina tik nuo 349 Eur!
 
Užsukite į mūsų firmines Bikko.lt parduotuves ir išsirinkite tinkamiausią paspirtuką! Elektriniai paspirtukai Klaipėdoje – Galinio Pylimo g. 28, elektriniai paspirtukai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21, Šiauliuose – Kreivoji g. 37 bei elektriniai paspirtukai internetu – mūsų el. parduotuvėje www.bikko.lt. Jei nežinote, kokį elektrinį paspirtuką rinktis, kviečiame skambinti +370 684 18384, arba susisiekti el. paštu: info@bikko.lt. Įsigytus elektrinius paspirtukus galime pristatyti kurjeriu tiesiai į namus ar darbą visuose Lietuvos miestuose. Kurjerių tarnyba prekes dažniausiai pristato per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo, o prieš pristatatydami prekes, susisiekia su jų gavėju ir suderina tinkamiausią pristatymo laiką. Be pristatymo kurjeriu, užsakytą el. paspirtuką taip pat galite atsiimti Bikko.lt parduotuvėse Vilniuje, Klaipėdoje arba Šiauliuose. Bikko.lt internetinėje parduotuvėje tikrai rasite paspirtuką gera kaina! Be to, mūsų parduotuvėje dažnai taikomos nuolaidos be akcijos.
 
Mes padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį elektrinį paspirtuką!

Prekė neturi įvertinimų

e-kaina
449,00 € 449
PREKĖS PRIEINAMUMAS: neturime

Prekė neturi įvertinimų

e-kaina
599,00 € 599
PREKĖS PRIEINAMUMAS: turime