toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Bikko

 • Dviračiai, sukurti pergalei – Merida Bahrein komanda

  MERIDA – pasaulyje lyderio pozicijas užimantis, dviračių gamintojas. 2017 – aisiais metais šį gamintoją pasirinko ir profesionali rinktinė dviratininkų komanda „MERIDA BAHREIN“. Būtent tais metais komanda laimėjo daugiau nei 50 prizinių vietų įvairiose dviračių lenktynėse, tad tampa aišku, jog įtakos šioms pergalėms ypač daug turėjo ir pasirinktas partneris. Kodėl būtent MERIDA dviračiai tapo šios komandos sėkmės įrodymu bei kaip jie prisideda prie komandos ir prekės ženklo stiprinimo ir reprezentavimo?

  Skaityti daugiau

 • UVEX akiniai – ne tik profesionaliems sportininkams

  Dviratininkai profesionalai reguliariai rūpinasi ne tik dviračiais ir jų priedais, bet ir atitinkama sportine apranga, jų aksesuarais. Akiniai – vienas iš svarbiausių, tačiau apie juos pagalvoti vertėtų ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams dviratininkams. Šįkart pagrindinė tema – UVEX akiniai ir jų suteikiami privalumai.

  Skaityti daugiau

 • Cube ir Bosch partnerystė: elektrinių dviračių ateitis

  CUBE dviračiai užima lyderio pozicijas šioje dviračių transporto priemonių rinkoje. Šis prekės ženklas išsiskiria ne tik išskirtine kokybe, bet ir dideliu technologiniu pažangumu. Nuo 2014-ųjų CUBE dviračių gamintojai pradėjo bendradarbiauti su BOSCH segmentu, gaminančiu pažangiausius elektrinių dviračių variklius ir partnerystę tęsia iki šiol. Tai leido sukurti išskirtiniu dizainu ir komfortu pasižyminčius elektrinius dviračius. Kuo jie išskirtiniai ir kodėl spėjama, kad būtent šių dviejų prekės ženklų draugystė bus elektrinių dviračių ateitis?

  Skaityti daugiau

 • Kuo išsiskiria MERIDA plentiniai dviračiai?

  MERIDA – jau anksčiau mūsų aprašytas dviračių gamintojas, geriausiai žinomas dėl savo kalnų ir plentinių dviračių. Gamintojo plentiniai dviračiai išskiria tuo, kad leidžia įgyti neįtikėtiną greitį ant asfaltuotos dangos. Tai pakerėjo daugelį dviračių sporto entuziastų ir profesionalų, tad dabar daugelyje varžybų sportininkai važiuoja būtent su šio gamintojo sukurtais dviračiais.

  Skaityti daugiau

 • UNIBIKE: pasitikėjimo verta kokybė

  Lenkijos dviračių įmonės ypač vertinamos Europoje, kadangi šioje šalyje pagamina daugiau nei vieną milijoną dviračių per metus (joje veikia virš 30 dviračių gamyklų). Lenkijos gamintojai konkuruoja viena su kita savo produktais, tačiau sveika konkurencija – naudinga klientui, mat kuriami modernūs, patogūs produktai, kurių kaina irgi yra priimtina pirkėjams. Vienas iš stipriausių šių dienų Lenkijos dviračių gamintojų UNIBIKE, veiklą pradėjęs dar 1990 metais, šiandien garsėja kaip senąsias vertybes išlaikanti sėkminga dviračių kompanija.

  Skaityti daugiau

 • ROMET: užtikrintas tobulas kainos ir kokybės santykis

  ROMET – tai viena iš įžymiausių dviračių gamyklų Europoje. Gamintojo tikslas yra vartotojui suteikti ne tik priimtiną kainą, bet ir užtikrintą dviračių kokybę. Visi gamintojo dviračiai yra gaminami Lenkijoje , tad tai suteikia gamintojui galimybę atidžiai sekti visos gamybos procesą ir kontroliuoti kokybę.

  Skaityti daugiau

 • UVEX: inovacijos sporto prekių gamyboje

  Bavarija – ne tik CUBE dviračių gamintojo, bet ir įmonės UVEX įkūrėjo gimtinė. Tiesa, UVEX Bavarijoje, o tiksliau Fiurte, veikia nuo 1926 metų. Šiomis dienomis įmonę valdo jau ketvirta karta. Kuo šis šeimos verslas yra ypatingas ir dėl kokių priežasčių jų produkcija (šalmai, apsauginiai akiniai) taip vertinama viso pasaulio dviračių sporto entuziastų tarpe?

  Skaityti daugiau

 • Vokiška kokybė: CUBE dviračių gamintojas

  Paprastai vokiški gaminiai yra asocijuojami su išskirtine kokybe, ilgalaikiškumu ir praktišku dizainu. Dviračių gamintojo CUBE dviratės transporto priemonės taip pat tuo pasižymi: Vokietijoje gaminami dviračiai parduodami visame pasaulyje, o gamintojo produkciją naudoja daugybė profesionalių dviračių sporto atstovų.

  Skaityti daugiau

 • SELLE ROYAL: 50 metų patirtis balnelių gamyboje

  Renkantis dviratį, daug dėmesio skiriama ne tik jo padangoms, rėmui, aukščiui, bet ir balneliui: patogumas atsiranda dėl tinkamai suderintų visų dalių. O balnelis yra vienas iš svarbiausių: nuo šios dalies priklauso, ar važiuodami dvirate transporto priemone jausitės patogiai. Būtent tuo jau 50 metų rūpinasi gamintojas „SELLE ROYAL“.

  Skaityti daugiau

 • MERIDA dviračiai: kuo šis gamintojas išskirtinis?

  Jau 29 metus įvairūs dviračių sporto atstovai renkasi MERIDA gamintojo dviračius. Kaip šiam gamintojui pavyko suburti tokį didelį dviračių entuziastų būrį?

  Skaityti daugiau

Įrašai nuo 1 iki 10148 viso