toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Cube ir Bosch partnerystė: elektrinių dviračių ateitis

CUBE dviračiai užima lyderio pozicijas šioje dviračių transporto priemonių rinkoje. Šis prekės ženklas išsiskiria ne tik išskirtine kokybe, bet ir dideliu technologiniu pažangumu. Nuo 2014-ųjų CUBE dviračių gamintojai pradėjo bendradarbiauti su BOSCH segmentu, gaminančiu pažangiausius elektrinių dviračių variklius ir partnerystę tęsia iki šiol. Tai leido sukurti išskirtiniu dizainu ir komfortu pasižyminčius elektrinius dviračius. Kuo jie išskirtiniai ir kodėl spėjama, kad būtent šių dviejų prekės ženklų draugystė bus elektrinių dviračių ateitis?

Kuo išsiskiria BOSCH varikliai?

Visų pirma, elektrinis dviračio variklis yra važiavimo paspartinimo mechanizmas, leidžiantis lengviau įveikti ilgesnius ir sudėtingesnius atstumus. Naujausia BOSCH elektrinių dviračių variklių sistema turi integruotus 5 skirtingus važiavimo režimus, prisitaikančius prie dviratininko tipo ir kintančius, priklausomai nuo pasirinktos programos – turbo, sportinis, kalnų, ilgų distancijų arba ekonomiškas režimas. Dėl daugeriopo važiavimo režimų pasirinkimo, elektrinis CUBE dviratis yra praktiškas pasirinkimas bet kokio tipo keliams – nuo asfaltuotos dangos iki kalnų keliukų.

BOSCH variklis minant dviratį sinchronizuojasi su prie vairo pritvirtintu kompiuteriniu valdikliu, kuris atsakingas už variklio darbo kontrolę ir energijos perdavimą iš baterijos į variklį. Valdiklis taip pat sąveikauja su dviratyje integruotais judesio jutikliais, tad važiavimas tampa dar paprastesnis. Atsižvelgiant į dviratininko judesius, rankenų sukimąsi, kontroliuojamas visas dviračio darbas, prisitaikant prie važiavimo greičio ir vairavimo manevrų.

CUBE dviračiai su integruotu BOSCH varikliu veikia tyliai, pradėjus minti pedalus variklis užsiveda automatiškai, o važiavimas įgalinamas be nereikalingų dviratininko pastangų. Dviračiui sustojus, variklis išsijungia automatiškai, taupant baterijos energiją.

Kalbant apie bateriją – ji gali būti pilnai arba pusiau integruota į dviračio rėmą. Prireikus ją pakrauti, baterija nesudėtingai išsiims atrakinus apsaugos sistemą. Pilnai į dviračio rėmą integruota baterija yra vienas iš naujausių CUBE dviračių modelių privalumų. Tai leidžia sukomponuoti sportišką, tačiau elegancija pasižymintį dviračio dizainą.

Lengvas važiavimas bet kokiame kelyje

CUBE dviratis yra mėgstamas tiek dviračių sporto profesionalų, tiek ir mėgėjų. Šis gamintojas itin daug dėmesio skiria kiekvienai smulkmenai, siekiant, kad visos dalys atitiktų aukščiausius reglamentuotus standartus. Bendradarbiaujant su BOSCH integruotų variklių sistemų gamintojais, pasiektas išskirtinis važiavimo komfortas. Tai vienas dviratis, tinkantis važinėti juo mieste, bekelėse, kalnuose ir net ilgoms distancijoms.

Elektrinis dviratis – tai išmanumas, technologinis pažangumas ir komfortas vienoje transporto priemonėje. Turint klausimų dėl variklių galios ar kompiuterinių valdiklių ypatybių bei turimų dviračių modelių, kreipkitės į Bikko.lt specialistus.

Cube elektriniai dviračiai Bikko.lt parduotuvėje.