toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Dviračiai, sukurti pergalei – Merida Bahrein komanda

MERIDA – pasaulyje lyderio pozicijas užimantis, dviračių gamintojas. 2017 – aisiais metais šį gamintoją pasirinko ir profesionali rinktinė dviratininkų komanda „MERIDA BAHREIN“. Būtent tais metais komanda laimėjo daugiau nei 50 prizinių vietų įvairiose dviračių lenktynėse, tad tampa aišku, jog įtakos šioms pergalėms ypač daug turėjo ir pasirinktas partneris. Kodėl būtent MERIDA dviračiai tapo šios komandos sėkmės įrodymu bei kaip jie prisideda prie komandos ir prekės ženklo stiprinimo ir reprezentavimo?

Siekis skatinti dviračių sportą

„BAHREIN MERIDA“ komanda – dar gana jauna, tačiau jau turinti didelių pergalių ir siekianti dar didesnių tikslų bei užmojų. Rinktinė dviratininkų komanda susiformavo Artimuosiuose Rytuose, Persijos įlankoje. Vienas iš šios komandos pagrindinių tikslų pačioje pradžioje buvo atnešti dviračių sportą į šį regioną ir pasinaudoti tuo įtraukiant vietinius gyventojus, o taip pat paskatinti pripažinti tai kaip profesionalų ir konkurencingą sportą. Norint paskatinti šios sporto šakos vystymąsi Persijos įlankoje, reikėjo ilgalaikio ir patikimo partnerio, o tam taip pat buvo svarbu išsikelti ambicingus ir aukštus tikslus. Taip po dvejų metų nuo komandos susibūrimo, jų ilgalaikiais partneriais ir rėmėjais tapo MERIDA dviračiai.

Prekės ženklą reprezentuojanti komanda

Artėjančiam 2018-ųjų metų pasauliniam dviratininkų turui „MERIDA“ paruošė komandai tris pažangiausius dviračius. Gamintojo pagrindinis siekis – komandos pergalės su geriausiais pagamintais dviračiais. Šie yra pritaikome net prie mažiausių dviratininkų poreikių. Šiemet „MERIDA BAHREIN“ komanda važiuos trimis gamintojo dviračiais – Merida Scultura, Merida Reacto ir „Merida Warp TT“. Plačiau apie šiuos dviračių modelius kalbėjome šiame įraše (https://www.bikko.lt/naujienos/kuo-issiskiria-merida-plentiniai-dviraciai/).

2018 – ųjų metų pasauliniame ture „MERIDA BAHREIN“ komanda taip pat bus aprūpinta naujausiais „SHIMANO Dura-Ace Di2“ įrankių rinkiniais. Tam, kad dviratininkai lenktynių metu gautų detalią informaciją apie važiavimo greitį, galią, nuvažiuotą atstumą ir galėtų stebėti savo progresą, MERIDA dviračiai taip pat bus papildyti naujausiais dviračiams skirtais „SRM“ kompiuteriniais davikliais. Šie bus integruoti į dviračio pedalo švaistiklį.

MERIDA produkcija kasmet pristato naujausias pritaikytas technologijas ir inovacijas, tad tai taip pat yra ir puiki vizualinė tiek komandos, tiek paties prekės ženklo reprezentacija. Lygiai taip pat ir dviračių dizainui parinkta spalvų paletė implikuoja „MERIDA BAHREIN“ komandos identifikacines spalvas – raudoną ir baltą. Tai dviračiai, kuriami taip, kad patenkintų net mažiausius dviratininkų poreikius, o norint pasiekti pergalę – svarbi kiekviena detalė.

Domitės profesionaliu dviračių sportu ir norite įsigyti MERIDA dviratį? Ieškokite jų BIKKO kataloge.