toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Kuo išsiskiria MERIDA plentiniai dviračiai?

MERIDA – jau anksčiau mūsų aprašytas dviračių gamintojas, geriausiai žinomas dėl savo kalnų ir plentinių dviračių. Gamintojo plentiniai dviračiai išskiria tuo, kad leidžia įgyti neįtikėtiną greitį ant asfaltuotos dangos. Tai pakerėjo daugelį dviračių sporto entuziastų ir profesionalų, tad dabar daugelyje varžybų sportininkai važiuoja būtent su šio gamintojo sukurtais dviračiais.

 

Tinka tiek mėgėjams, tiek sportininkams

 

MERIDA plentinius dviračius renkasi „BAHREIN – MERIDA“ komanda, kuri 2017 metais laimėjo 53 prizines vietas įvairiose dviračių lenktynėse. Būtent pasirinktų dviračių komanda gali tikėtis pasiekti tokius aukštus rezultatus. Kas skatina šią komandą rinktis šio gamintojo dviračius?

Gamintojas kalnų ir plentinius dviračius gamina jau 30 metų, pasaulyje yra pripažįstamas kaip vienas iš lyderių, dėl kelių dalykų: nuolatinio inovatyvumo ir dėmesio net mažiausioms detalėms. Tikslumą garantuoja Vokietijoje kurti inžineriniai sprendimai ir dizainai. Būtent čia nubrėžiami naujausi modeliai, skirti tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Pavyzdžiui, kurti MERIDA „Speeder“ dviračiai išsiskiria tiesiu vairu (dažniausiai plentiniams dviračiams montuojamas lenktas vairas). Dėl to galima važiuoti atsisėdus tiesiai ir vis tiek pasiekti didelį greitį važiuojant asfaltu. Dėl dviračio vairo formos, patogaus balnelio, lengvo pedalų mynimo, jaučiamo stabilumo, net mėgėjai gali nuvažiuoti gana ilgas distancijas pakankamai greitai. Tačiau natūralu, kad su tokiu vairu dviračius rekomenduojama rinktis mėgėjams, kurie nori patogiai pasivažinėti, o ne profesionaliems sportininkams, kuriems svarbiausia aerodinamika ir greitis.

Profesionaliems sportininkams skirti dviračiai su į apačią lenktomis rankenomis, aukštesniu balneliu, kas leidžia ne tik kontroliuoti dviratį, bet ir išvystyti maksimalų greitį.

 

Pagrindiniai modeliai

 

Be mėgėjams skirto „Speeder“ modelio, MERIDA sportininkams siūlo tris pagrindinius plentinių dviračių modelius:

  • MERIDA Scultura“ – vienas mažiausiai sveriančių dviračių pasaulyje, paprastai naudojamas itin vingiuotose dviračių trasose, nes greitai reaguoja į dviratininko judesius.
  • MERIDA Reacto“ – itin aerodinaminis dviratis, skirtas pasiekti itin didelį greitį lygesnėse trasose, tačiau suteikia pakankamai komforto, kad būtų patogu važiuoti net jei lenktynių etapai tęsiasi kelias savaites.
  • „MERIDA Warp TT“ – geriausiai pritaikytas trumpų etapų lenktynėms, kuriose skaičiuojamas laikas (angl. time trial).

Būtent šiuos dviračius naudoja ir anksčiau minėta „BAHREIN – MERIDA“ komanda, o įvairias modelių variacijas renkasi pirkėjai net 77 pasaulio šalyse.

 

Atliekami testai, nuolatinė inovacijų paieška ir visapusis dėmesys kliento poreikiams – tai trys dalykai, kurie galėtų apibendrinti MERIDA gamintojo darbą. Tai puikiai matoma panagrinėjus jų plentinių dviračių modelius: skirti mėgėjams užtikrina optimalų komforto ir greičio santykį rekreaciniuose pasivažinėjimuose, o skirti sportininkams priklauso nuo specifinių lenktynių sąlygų. Vieni daugiau akcentuoja aerodinamiką, kiti lengvą valdymą, tačiau bendrai sutariama, kad šie dviračiai puikiai tinka abiem pirkėjų grupėms.

MERIDA pletiniai dviračiai parduodami ir BIKKO svetainėje.