toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

MERIDA dviračiai: kuo šis gamintojas išskirtinis?

Jau 29 metus įvairūs dviračių sporto atstovai renkasi MERIDA gamintojo dviračius. Kaip šiam gamintojui pavyko suburti tokį didelį dviračių entuziastų būrį?

Truputis istorijos

Pasirinkimas pradėti gaminti dviračius buvo nulemtas taivaniečio kompanijos įkūrėjo Ike Tseng užsispyrimo. Keliaudamas po JAV, ant vienos dviračių parduotuvės jis rado užrašą, kad dviračiai iš Taivano netaisomi dėl jų prastos kokybės. Grįžęs į Taivaną, Ike Tseng pasiryžo gaminti aukštos kokybės dviračius šioje šalyje ir 1972 įkūrė industrinę dviračių kompaniją „MERIDA“, kuri dabar žinoma visame pasaulyje.

Įmonės pavadinimas buvo pasirinktas neatsitiktinai – išvertus iš kinų kalbos „Me-Ri-Da“ reiškė norą kurti aukštos kokybės, originalaus dizaino produktus, kurie padėtų patogiai pasiekti kelionės tikslą važiuojant su dvirate transporto priemone. Tiesa, gamintojui neužteko tiesiog gaminti gražius dviračius kitiems, užtikrinančius komfortą, tad 1988 metais buvo sukurtas nepriklausomas prekės ženklas „MERIDA“, įtraukiantis ne tik gamybos procesus, bet ir rinkos tyrimus, inžinerinius sprendimus.

Dėmesys detalėms ir progresyvumui

„MERIDA“ gamintoją geriausiai apibūdina posakis „sukurta Vokietijoje, pagaminta Taivane“. Taip sakoma todėl, kad dviračiai pirmiausia yra kuriami tyrimų ir plėtros centre Vokietijoje, kur parenkamas dizainas, peržiūrimi inžineriniai sprendimai ir patikrinama, ar siūlomos prekės atitinka dabartinę rinkos paklausą ir tendencijas. Vėliau brėžiniai siunčiami į gamyklas Vokietijoje, Taivane ir Kinijoje.

Nuolatinis dėmesys net mažiausioms detalėms ar klientų atsiliepimams leido gamintojui „MERIDA“ išplėsti savo asortimentą taip, kad prekės atitiktų įvairiausius dviratininkų poreikius. Pavyzdžiui, jie vieni pirmųjų pradėjo naudoti hidroforminę sistemą (leidžia paprasčiau išformuoti plieno, aliuminio, bronzos lydinius, pavadinimas gautas dėl aukšto slėgio vandens panaudojimo) dviračių dalims.

Rinkai pasiūlę tam tikras dviračių dalis, jie iš karto skuba ieškoti galimų naujovių ir dviračių patobulinimo sprendimų, kurie padėtų dvirates priemones paversti lengvesnėmis, patogesnėmis ar gražesnėmis.

merida dviratis

Visuotinis pripažinimas

Šiuo metu „MERIDA“ yra antras pagal dydį dviračių gamintojas Taivane. Negana to, šios kompanijos verslo prognozės yra dar geresnės: pagal Taivano dviračių sektoriaus analizę, kurią atliko kredito įmonė „Credit Suisse“, „MERIDA“ rinkos vertė artimiausiu metu turėtų tik augti. Tokia tendencija aiškinamos didesniu „MERIDA“ dėmesiu aukštos klasės dviračiams, kurie užima 25 proc. visos gamybos (pasaulinėje rinkoje „MERIDA“ aukštos klasės dviračiai užima 4 proc.). Įmonėje kasmet yra sukuriama ir pagaminama virš 2 milijonų dviračių.

Įmonė taip pat remia „BAHREIN – MERIDA“ dviračių komandą, rėmė anksčiau vykusias „TransUK“, „TransWales“ kalnų dviračių lenktynes. Jausdami stiprų įmonės palaikymą, lenktynininkai pasiekia itin aukštų rezultatų, dažnai laimi aukso medalius ir vėliau tęsia bendradarbiavimą su tuo pačiu gamintoju.

77 šalyse oficialius atstovus turintis dviračių gamintojas „MERIDA“ rūpinasi, kad dviračiai atitiktų naujausias tendencijas ir galėtų būti pritaikyti net prie mažiausių dviratininkų poreikių. Jų sėkmė rodo, kad tai – vertas pasitikėjimo gamintojas.