toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

ROMET: užtikrintas tobulas kainos ir kokybės santykis

ROMET – tai viena iš įžymiausių dviračių gamyklų Europoje. Gamintojo tikslas yra vartotojui suteikti ne tik priimtiną kainą, bet ir užtikrintą dviračių kokybę. Visi gamintojo dviračiai yra gaminami Lenkijoje , tad tai suteikia gamintojui galimybę atidžiai sekti visos gamybos procesą ir kontroliuoti kokybę.


Kas suteikia pasitikėjimo šia įmone?

 

ROMET kokybę užtikrina ne tik žymus gamintojo vardas, bet ir tai, kad dviračių dalys gaunamos iš patikimiausių gamintojų. Dalimis pasirūpina iš tokių įmonių kaip „Shimano“, „SRAM“. Gamintojas rūpinasi, kad kiekvienas dviratis būtų aukščiausios kokybės ir dviračiai nesiskirtų nuo eksportuojamų ir vidaus produkcijai skirtų modelių (Lenkijos dviračių industrija pagarsėjusi tuo, kad didesnė dalis skirta eksportavimui nei importavimui).

Pati kompanija buvo įsteigta 1971 metais, kas glaudžiai susiję su minėtu modernizacijos procesu. Jau pirmaisiais veikimo metais buvo pagaminti 222 000 dviračių. Toks pagamintų dviračių kiekis pralenkė visų to meto gamyklų pajėgumus. Nors pirmieji gaminiai buvo tik kelių rūšių, šiuo metu ROMET asortimentas išsiplėtė: galima įsigyti įvairių rūšių nuo hibridinių, kurie skirti ir miestui, ir kalnams, iki šių laikų sensacija tapusių elektrinių dviračių.

Šiandien peržvelgę ROMET pasiūlymus, kiekvienas gali rasti savo poreikius atitinkantį modelį. O kai kuriems – šis prekės ženklas sukels ir prisiminimų.


ROMET klasika patapęs „Wigry 3“ modelis

 

Jei reikėtų pasirinkti vieną dviratį, kaip ROMET gamintojo simbolį, tai būtų „Wigry 3“ modelis. Nedidelių ratų ir gana žemo rėmo, šis sulankstomas dviratis buvo itin patogus važiuoti miesto gatvėmis. Daugelis Lenkijos piliečių vis dar prisimena šį modelį, kadangi tai buvo vienas iš pirmųjų dviračių su kuriuo būdavo pradedami nuotykiai. Nors šiuo metu šis dizainas nėra ypač populiarus, bet jį galima laikyti legendiniu Lenkijos dviračių simboliu.

1976 metais įvyko modernizacija, o tai nulėmė, kad dviračių prekybos pasiūla ypač paplito ne tik Lenkijoje, bet ir kitose šalyse. Kai 1945 metais vienas dviratis buvo skirtas 23 asmenims, šiais laikais situacija stipriai skiriasi. Dauguma Lenkijos piliečių turi net ne po vieną, o kelis dviračius.


Kokybė dera su kainos santykiu

 

Dabar įmonė daugiau orientuojasi į kitus dviračių tipus: kalnų, plentinius, miesto. Pasirodę elektriniai dviračiai taip pat spėjo įsilieti į rinką. Visa tai kuriama naudojantis naujausiomis technologijomis ir griežta produktų gamybos priežiūra.

Darbas prasideda nuo grafinių darbų, kurie leidžia įvertinti, kaip naujasis dviratis galėtų pritapti prie fizinių ir estetinių dviratininkų poreikių. Kartu su inžinieriais (pridėjusiais inovacijų produktams) patvirtinti brėžiniai vėliau keliauja į ROMET gamyklą. Kiekviename gamybos ir logistikos žingsnyje yra visapusė kontrolė, siekiant, kad galutinis produktas atitiktų ne tik gamintojų, bet ir būsimų pirkėjų vizijas ir poreikius.


ROMET užtikrina, kad kokybe, ir kaina bus pasirūpinta, todėl būtent į šį ženklą reiktų atkreipti dėmesį perkant dviratį. Siūloma produkcija: elektriniai, kalnų, plentiniai, miesto dviračiai ir įmonės dėmesys klientui leis kiekvienam žinoti, kad jo poreikiais bus pasirūpinta.

 ROMET produkcija BIKKO svetainėje