toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

SELLE ROYAL: 50 metų patirtis balnelių gamyboje

Renkantis dviratį, daug dėmesio skiriama ne tik jo padangoms, rėmui, aukščiui, bet ir balneliui: patogumas atsiranda dėl tinkamai suderintų visų dalių. O balnelis yra vienas iš svarbiausių: nuo šios dalies priklauso, ar važiuodami dvirate transporto priemone jausitės patogiai. Būtent tuo jau 50 metų rūpinasi gamintojas „SELLE ROYAL“.

Kelias, grįstas inovacijomis

Įmonės pradžia buvo 1956 metais Italijoje, Vičenzos mieste, kur ją įkūrė Riccardo Bigolin. Dėmesys tiek produktui, tiek klientui padėjo šiai įmonei gana greitai iškilti. Jau po kelių dešimtmečių gamintojas sukūrė RVS – automatizuotą siurblio sistemą, kuri palengvina tvirtesnio balnelio kūrimą. 1990 metais sukurti ir specialūs balneliai su poliuretano geliu, skirti būtent rekreaciniams dviračiams.

Tad nenuostabu, kad šiuo metu didžiausias balnelių gamintojas jau 9 dešimtmetyje tapo to meto dviračių balnelių gamybos lyderiu. Šiandien „SELLE ROYAL“ gaminiai yra gavę ne vieną apdovanojimą. Gamyboje taikomi metodai ir naudojamos technologijos dažnai perduodami bioinžinerijos laboratorijoms daugelyje universitetų, kad šie galėtų pasimokyti iš geriausių. Kartu su mokslininkais jie pirmieji ištyrė, koks balnelis būtų patogiausias elektrinių dviračių savininkams.

Gamintojo dėmesys poreikiams

„SELLE ROYAL“ gamintojo didžiausias siekis gaminant balnelius buvo, kad žmogui nebeliktų jokio diskomforto, net praleidus ilgą laiką ant dviračio. Norėdami išsiaiškinti, kaip kyla šis nepatogumas, kaip su juo kovoti, kaip paskirstyti komforto zonas, gamintojas dirbo su Vokietijos sporto universitetu Kelne. Pasitelkę 240 savanorių, matavo balnelių slėgį įvairiose važiavimo pozose. Šie tyrimai leido gamintojui sukurti ir rinkai pasiūlyti balnelius, kurie yra pritaikyti prie kiekvieno asmens kaulų bei raumenų.

Toks tyrimas įrodo, koks svarbus gamintojui „SELLE ROYAL“ yra vartotojas ir jo kasdieniai poreikiai. Natūralu, kad daugiausia dėmesio yra skiriama produktų komfortui.

selle royal balnelis

Dėmesys dviratininkų iniciatyvoms

Iš kitų gamintojų „SELLE ROYAL“ išsiskiria dar ir tuo, kad remia įvairius dviratininkus, ne tik lenktynininkus. Įvairūs keliautojai ar dviračių asociacijos nariai gali tiesiogiai rašyti gamintojui ir gauti paramą. Šiuo metu veikia Pasaulinis dviračių atlasas, kuriame sukauptos įvairių dviratininkų istorijos. Tai – „SELLE ROYAL“ iniciatyva, skatinanti visus domėtis dviračiais, o tiems, kurie jau turi mėgstamą dviratę priemonę, tai padeda prisijungti prie vykstančių renginių ar panašios veiklos.

Žinoma, dėmesys rodomas ir klientams: visi, kurie turi „SELLE ROYAL“ balnelius gali kreiptis į įmonę bet kuriuo metu, jei iškils problemų ar klausimų. Gamintojas pasižymi tuo, kad itin greitai reaguoja į iškilusius pirkėjų klausimus ir stengsis suteikti visapusę pagalbą.

Gamintojas „SELLE ROYAL“ išsiskiria dėmesiu tiek klientams, tiek savo produktams. Jų siekis – kuo labiau palengvinti keliones dviračiu. Jų dėmesys yra išskirtinis, o jų parama lengvai pritraukia įvairius dviratininkus į artimiausias asociacijas ar iniciatyvas.