toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

UNIBIKE: pasitikėjimo verta kokybė

Lenkijos dviračių įmonės ypač vertinamos Europoje, kadangi šioje šalyje pagamina daugiau nei vieną milijoną dviračių per metus (joje veikia virš 30 dviračių gamyklų). Lenkijos gamintojai konkuruoja viena su kita savo produktais, tačiau sveika konkurencija – naudinga klientui, mat kuriami modernūs, patogūs produktai, kurių kaina irgi yra priimtina pirkėjams. Vienas iš stipriausių šių dienų Lenkijos dviračių gamintojų UNIBIKE, veiklą pradėjęs dar 1990 metais, šiandien garsėja kaip senąsias vertybes išlaikanti sėkminga dviračių kompanija.

 

Dėmesys produktui ir klientų lūkesčių išpildymas

 

UNIBIKE garsėja ne tik dviračiais, bet ir bendradarbiavimu su klientais. Į visus komentarus yra įsiklausoma ir  į juos staigiai reaguojama. Gamintojas rimtai žiūri, kad dviračiu būtų patogu važiuoti, galima būtų lengvai išlaikyti balansą.

UNIBIKE dviračių dalys surenkamos naudojant komponentus iš tokių firmų kaip „Busch&Müller“, „Jagwire“, „Schwalbe“, „Shimano“, „Sram“, „UNO“ ir kiti. Detalių komplektacija, kurią gamina ir tiekia UNIBIKE yra aukštos kokybės, vien dėl to gamintojo dviračiai vertinami kaip ilgaamžė ir tvirta dviratė priemonė.

Tai patvirtina ir gamintojo gauti apdovanojimai: 2010 UNIBIKE laimėjo „Forbes 2010“ apdovanojimą, skirtą įmonėms, kurios greičiausiai padidino savo vertę. Greitai auganti įmonės vertė – geriausias įrodymas, kad gaminami dviračiai yra aukštos kokybės, jais pasitiki pirkėjai.

Kitas apdovanojimas atėjo 2016 metais Kielco dviračių mugėje už sukurtą elektrinį dviratį su „Shimano Steps“ sistema (automatiškai parenka, kokia pavara važiuoti). Gaunami apdovanojimai skatina dar labiau tobulinti produktus ir kuo geriau išlaikyti klientų pasitikėjimą. Įmonės prezidentė Krystyna Orfowska skatina įmonę ieškoti po truputį tobulinamų ir kiekviename žingsnyje išbandomas idėjų, kurios galiausiai priveda prie sėkmės: dviračių, kurie savo kokybe stebins visą naudojimosi laiką.

 

Kokybė slypi detalėse

 

Kaip buvo minėta, UNIBIKE dviračių dalys gaunamos iš žymiausių dviračių gamintojų. Dėl to, kad kiekvieno gamintojo pasirenkamos geriausios dalys, surinktas, ir vėliau jau parduodamas UNIBIKE dviratis, apjungia visas skirtingų gamintojų stiprybes. Gamintojas, kontroliuodamas gamybą, atsirinkdamas dalis užtikrina, kad nė vienam pirkėjui nereikėtų išbandyti, ką reiškia važiuoti su prastos kokybės dviračiu.

 

Tokios detalės, kaip rėmas, ar ratlankis, kartais neatkreipia vartotojų dėmesio. Svarbiausias aspektas klientui, kad dviratis būtų tinkamai pritaikytas būtent jam, o tuo ir pasirūpina UNIBIKE gamintojai.

UNIBIKE dviračiai BIKKO svetainėje