toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

UVEX akiniai – ne tik profesionaliems sportininkams

Dviratininkai profesionalai reguliariai rūpinasi ne tik dviračiais ir jų priedais, bet ir atitinkama sportine apranga, jų aksesuarais. Akiniai – vienas iš svarbiausių, tačiau apie juos pagalvoti vertėtų ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams dviratininkams. Šįkart pagrindinė tema – UVEX akiniai ir jų suteikiami privalumai.

Akinių svarba dviratininkams

Visiškai nesvarbu, ar Jus labiau domina sportiniai, ar miesto dviračiai, specialūs akiniai yra reikalingi kiekvienam, vairuojančiam dviratį. Pirmiausia, akiniai apsaugo akis nuo purvo ir dulkių, galinčių pakenkti regėjimui ir versti akis perštėti ar ašaroti. Taip pat važiuojant dviračiu dideliu greičiu, atsiranda rizika, jog į akis pateks mašalai ir kiti maži vabzdžiai, kurie taip pat gali sutrikdyti regėjimą bei išmušti iš tiesaus kelio. Tačiau tai ne visos priežastys, kodėl tokie dviračių aksesuarai kaip akiniai nuo saulės privalo būti kiekvieno dviratininko prioritetas.

Moksliškai įrodyta, jog ryški saulės šviesa gali nesunkiai pažeisti rageną, o pavojingi UV spinduliai gali lemti kataraktos keratito ir kitų panašių regėjimo ligų išsivystymą. Šios ligos gali privesti ir prie visiško apakimo, o rizika, kad tai nutiks, padidėti gali net tris kartus, jei yra tiesiogiai sąveikaujama su ultravioletiniais spinduliais.

Tiek mėgėjams, tiek profesionalams dviratininkams svarbu gerai ir aiškiai matyti kelią bei važiavimo trajektoriją, tačiau stiprus vėjas ar intensyvi saulės šviesa gali versti akis sausėti ir sukelti nuovargį. Nuo to apsisaugoti taip pat gali padėti akiniai nuo saulės. Saugoti savo akis privalu, net jei dviračiu važinėjama itin retai.

Kodėl UVEX akiniai?

 UVEX prekės ženklo pagrindinis išskirtinumas – gebėjimas atitikti aukščiausius dviratininkų akiniams taikomus standartus ir nesunkiai prisitaikyti prie asmeninių žmogaus poreikių. Pavyzdžiui, miesto dviračiai skirtini ne sportiniam važinėjimui, o daugiau laisvalaikiui. Prie šio tipo dviračių taip pat galima rasti ir derančius UVEX akinius.

BIKKO kataloge esantys laisvalaikio dviratininkų akiniai atitinka visus taikomus reikalavimus, o tuo pačiu pasižymi stilingu dizainu. Jie 100 proc. apsaugo nuo UV spindulių, suteikia apsaugą nuo nemalonaus blizgesio ir panaikina saulės atspindžius, kas leidžia itin aiškiai matyti kelią. Tinkamiausius akinius nebus sunku išsirinkti, nes šie dviračių aksesuarai pasižymi ne tik plačia dizaino įvairove (nuo aviatorių iki retro), bet ir dideliu stikliukų bei rėmelių spalvų pasirinkimu.

UVEX akiniai – tai aukštos kokybės, inovacijų ir stiliaus derinimas. Visi UVEX produktai pasižymi ne tik itin aukšta kokybe ir užtikrinta akių apsauga, bet ir ilgaamžiškumu. Ieškokite jų kataloge prie dviratininko aprangos.

Uvex akiniai Bikko.lt parduotuvėje