toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

UVEX: inovacijos sporto prekių gamyboje

Bavarija – ne tik CUBE dviračių gamintojo, bet ir įmonės UVEX įkūrėjo gimtinė. Tiesa, UVEX Bavarijoje, o tiksliau Fiurte, veikia nuo 1926 metų. Šiomis dienomis įmonę valdo jau ketvirta karta. Kuo šis šeimos verslas yra ypatingas ir dėl kokių priežasčių jų produkcija (šalmai, apsauginiai akiniai) taip vertinama viso pasaulio dviračių sporto entuziastų tarpe?

 

Verslas – tai žmonės

UVEX pagrindinis moto: verslas yra žmonės. Kuriant ar gaminant produktus atsižvelgiama į dirbančiųjų atsidavimą, ekspertų patarimus, idėjas, o užvis didžiausia svarba teikiama komandinei dvasiai. Ir tai jiems puikiai pavyksta: kuriamos specialiai dviratininkams pritaikytos aprangos dalys – šalmai, akiniai. Nuolatinis rinkos poreikių stebėjimas, inovatyvus požiūris į gamybą ir aukščiausios kokybės siekimas per paskutinius septynerius metus padėjo pakelti įmonės pelną nuo 3 iki 8 proc.

Dalis sėkmės priskiriama šeimos verslo modeliui. Pasak įmonės prezidento Rainer Winter, žinojimas, iš kur įmonė kilo, padeda kurti pasitikėjimą klientams. Būtent pasitikėjimas yra itin svarbus įmonei, besirūpinančiai, kad sportininkai galėtų saugiai įgyvendinti savo svajones.

 

Išskirtinė apsauga žmonėms

Dar 1926 metais šiuo teiginiu prasidėjo įmonės istorija, kai tuomet įmonės įkūrimu ėmė rūpintis Phillip M. Winter. Pirmieji gaminiai buvo skirti fabrikų darbuotojams, norintiems apsisaugoti nuo metalo dalelių ar kibirkščių. Šiandien įmonė siūlo ne tik akinius, šalmus, bet ir apsaugą kvėpavimui, klausai, pirštines, apsauginius batus ir aprangą. Visa įranga gali būti pritaikyta ne tik pramonės darbuotojams, bet ir sportininkams (tarp jų ir dviratininkams).

UVEX akinius sportininkai vertino nuo pat jų atsiradimo prekyboje. Dabar gamintojo siūlomi slidininkų ar dviratininkų šalmai ir akiniai priskiriami prie aukščiausios klasės sporto prekių. Visa tai pavyko pasiekti dėl gamintojo pasiryžimo nuolat tobulinti savo prekes, siekio naudoti šiuolaikiškas technologijas ir gamybą vystyti moderniai. Tai taip pat padėjo suformuoti pagrindinius verslo principus bei modelį.

 

Inovatyvumas derinamas su patirtimi

Pagrindiniai įmonės principai kuriant prekes tiek Vokietijoje, tiek kitose šalyse yra šie:

  • - Naujausių technologijų panaudojimas;
  • - Aukšti saugumo standartai;
  • - Profesionalus kokybės valdymas.

Šiais principais vadovaujamasi nuo 1926 metų iki pat šiandien. Nuolat vykdomi tyrimai, bandant patobulinti prekes, išklausomi klientų norai, darbuotojų idėjos, glaudžiai dirbama su partneriais, tyrimų organizacijomis. Visa tai padėjo įmonei palaipsniui iškilti ir sukurti stabilios įmonės įvaizdį.

Visos pastangos išties pasitvirtino: Honeywell, pasaulinė pramoninio saugumo įmonė pripažįsta UVEX kaip apsauginių akinių inovacijų lyderę, kuri visuomet naudoja pažangiausius lęšius, kurie išlieka funkcionalūs net itin sudėtingomis sąlygomis, atlaiko smūgius. Šios technologijos pritaikomos ir kuriant priemones dviratininkams: 2016 UVEX Variatronics akiniai buvo apdovanoti auksu Eurobike dviračių parodoje dėl inovatyvumo ir kokybės. Šie dviratininkų akiniai turi įdiegtą elektrinį atspalvių keitimą: permatomą lęšį galima arba keisti priklausomai nuo apšvietimo (kairėje kojelėje yra mygtukas) arba įjungti, kad sistema keistųsi automatiškai.

Būtent tokius produktus UVEX ir tikisi kurti toliau: inovatyvius ir padedančius dviratininkams nesirūpinti dėl smulkmenų.

 

Nedideliame Bavarijos priemiestyje įsikūręs gamintojas nuolat siekia inovatyvumo. Šis yra derinamas su šeimos verslo įgyta patirtimi: kartu pasiekiamas profesionalus kokybės valdymas, leidžiantis apsaugoti sportininkus bet kokiu jų treniruočių metu.

 UVEX produktai parduodami ir Bikko.lt parduotuvėse Klaipėdoje bei Šiauliuose arba internetu.