toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Vokiška kokybė: CUBE dviračių gamintojas

Paprastai vokiški gaminiai yra asocijuojami su išskirtine kokybe, ilgalaikiškumu ir praktišku dizainu. Dviračių gamintojo CUBE dviratės transporto priemonės taip pat tuo pasižymi: Vokietijoje gaminami dviračiai parduodami visame pasaulyje, o gamintojo produkciją naudoja daugybė profesionalių dviračių sporto atstovų.


Viskas prasidėjo Bavarijoje

Atvykę į Bavariją nerasite aiškių ženklų, bylojančių apie vieną didžiausių Europoje dviračių įmonių. Gamintojas išlieka kuklus ir visas jėgas suteikia ne į įvaizdį, bet išskirtinės kokybės ir patogumo dviračių kūrimą. Netoli Valderšofo miesto 1993 metais CUBE įkūrėjai įsteigė pirmąją dviračių parduotuvę. Tuometinis įkūrėjų tikslas sukurti geresnius nei tada buvo dviračius, labai greitai buvo įvykdytas ir dabar CUBE vardas siejamas su vienomis stipriausių kompanijų visoje dviračių gamybos rinkoje.

Įmonės statistika kalba pati už save: kiekvienais metais daugėja CUBE parduodamų dviračių, dėl ko nuolat plečiama ir pagrindinė būstinė Bavarijoje. O jų nuolatinės investicijos į komandą, tyrimus, gamybą, logistikos sistemas kuria pasitikėjimą tiek profesionaliems, tiek dviratininkams mėgėjams.


Kodėl dviratininkai pasitiki CUBE?

Gamintojas įsitikinęs, kad geri dviračiai turi atitikti aukščiausius kokybės standartus ir tik tuomet dalys gali būti patvirtintos ir siunčiamos į surinkimo skyrių. Visi testai yra atliekami iškart, dviračių dalių gamybos vietoje, o iškelti reikalavimai yra bent tris kartus aukštesni nei vidutiniai standartai galiojantys visai rinkai.

CUBE gamintojas tikrina kiekvieną surenkamą dalį, kai kiti šios rinkos žaidėjai testuoja tik pasirinktą vieną dalių grupę. Tai rodo įmonės CUBE dėmesį kiekvienam dviračiui ir asmeniui, kuris juo važiuos. Toks dėmesys kuriamai produkcijai lemia didelį klientų ratą ir visišką sportininkų pasitikėjimą CUBE dviračiais. 2017 metais Tour de France metu šiuos dviračius pasirinko Wanty-Groupe Gobert komanda.


Praktiškumas dera su inovacijomis

CUBE gamintojai išsiskiria ir tuo, kad kai kurie dviračiai kuriami siekiant patikrinti ribas. Pavyzdžiui, 2015 metais gamintojas užsibrėžė sukurti vieną greičiausių dviračių pasaulyje. Partneriais pasirinkti Swiss Side, dirbę su Formulės 1 automobilių kūrėjais padėjo pasiekti šį tikslą. Sukurtas dviratis Aerium C:68 Race tais pačiais metais padėjo Andreas Raelert pasiekti antrą vietą Kona Ironman lenktynėse.


Nuo 50 iki 20000 kvadratinių metrų išsiplėtusi CUBE įmonė tikrai turi ką pasiūlyti dviračių sporto entuziastams. Šiuo metu jų asortimentas apima ne tik laisvalaikiui skirtas dvirates priemones, bet ir lenktynėms skirtus elektrinius dviračius.

CUBE dviračiai parduodami ir Bikko.lt internetinėje parduotuvėje bei mūsų fizinėse parduotuvėse Šiauliuose ir Klaipėdoje.