toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Apmokėjimas

Mūsų parduotuvėje įsigytas prekes galima apmokėti šiais būdais:

 

1. Bankiniu pavedimu
Pavedimą galite atlikti iš bet kurio banko elektroninės bankininkystės puslapio arba nuėjus į bet kurį banko skyrių. Pasikeitus užsakymo statusui į „Patvirtintas“, Jūs gausite pranešimą elektroniniu paštu su duomenimis, reikalingais atlikti pavedimą, bei nurodytą mokėjimo sumą. Užsakymas toliau bus vykdomas tik gavus apmokėjimą į banko sąskaitą. Prašome atkreipti dėmesį, kad tarpbankiniai pavedimai gali užtrukti iki 1 darbo dienos.

2. Grynaisiais pristatymo metu
Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, patvirtintas užsakymas dažniausiai yra realizuojamas, o prekės pristatomos per 1 darbo dieną.  Apmokant už prekes grynais pinigais, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius Jūsų užsakytas prekes. Ši kurjerių paslauga kainuoja (2,90 €).
Atskirais atvejais, gali reikėti bankiniu pavedimu sumokėti garantinę/avansinę įmoką už užsakytas prekes, o likusią sumą grynaisiais pinigais kurjeriui.
Dėmesio! Prekių pristatymo metu būtinai turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, kuri buvo nurodyta Jūsų užsakyme.
 
3. Pirkimas išsimokėtinai (lizingo paslauga)
Mūsų siūlomas prekes išperkamosios nuomos būdu galite įsigyti „Inbank“ arba „SB lizingo“ bendrovėse. Sudaryti lizingo sutartį galite:

Tiesiogiai elektroniniu būdu užsakymo metu – lengvai ir greitai su Inbank lizingu!
Atvykus į mūsų parduotuves – Klaipėdoje, Vilniuje arba Šiauliuose.
Nuvykus į išperkamosios nuomos bendrovės skyrių su atsispausdintu užsakymo patvirtinimu.


Pateikus užsakymą, mūsų konsultantai susisieks su Jumis ir patars dėl sutarties sudarymo galimybių ir būdų.

 

4. Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele, patiems atsiimant prekes
Nors BIKKO.lt yra internetinė dviračių parduotuvė, Jūs vis tiek galite atvykti atsiimti prekes į BIKKO.lt paskirstymo tašką bei dviračių saloną. Prieš tai rekomenduotina pateikti užsakymą elektroninėje parduotuvėje. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą ir su BIKKO.lt konsultantu suderinus atvykimo laiką, už įsigytas prekes atsiskaityti galėsite grynaisiais pinigais arba bankine mokėjimo kortele prekės atsiėmimo vietoje, adresu Tilžės g. 134, LT-78109 Šiauliai, salone Šeimyniškių g. 21 Vilniuje ARBA salone Klaipėdoje, adresu Galinio Pylimo g. 28.
Dėmesio! Prašome prekių atsiėmimo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, kuri buvo nurodyta Jūsų užsakyme.

 

5. Paysera tiesioginio mokėjimo sistema

Pateikus užsakymą, Jūs būsite nukreipti į Paysera mokėjimų sistemą. Joje Jums reikės tik pasirinkti banką, iš kurio norėsite atlikti mokėjimo operaciją, bei patvirtinti iš anksto suformuotą mokėjimą. Mokėjimas įvykdomas per kelias minutes. Atlikti mokėjimą tiesiogiai per Paysera galima esant vieno iš išvardytų bankų klientams: Paysera, AB Swedbank bankas; AB SEB bankas; AB Luminor | DNB bankas; AB Luminor | Nordea bankas ir Danske bankas. Kitų bankų klientai turėtų rinktis ir atlikti mokėjimą bankiniu pavedimu.