toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Gamintojai / Prekiniai ženklai

UNIBIKE dviračiai

UNIBIKE buvo įkurta 1990 metais. Dėl efektyvaus bendradarbiavimo su klientais, kryptingos veiklos ir profesionalaus požiūrio į dviratį, įmonė kasmet stiprina savo pozicijas rinkoje ir sėkmingai konkuruoja su kitais gerai žinomais dviračių prekiniais ženklais. Įmonė yra laimėjusi prestižinį „FORBES 2010“ apdovanojimą greičiausiai savo vertę padidinusių įmonių kategorijoje.

UNIBIKE siūlo įvairios paskirties vidutinio bei aukšto lygio ir aukščiausios kokybės dviračius – vaikiškus ir paaugliams, miesto ir turistinius bei kalnų ir hibridinius („krosinius“) dviračių modelius. Specialiai suprojektuoti dviračių rėmai gaminami gerai pasaulyje žinomo rėmų ir dviračių gamintojo – MERIDA gamykloje, kas garantuoja aukščiausią produkto kokybę. UNIBIKE modeliai surenkami tik su gerai pasaulyje žinomų gamintojų komplektuojančiomis dalimis ir komponentais: Schwalbe, Jagwire, Busch&Müller, UNO, Shimano, Sram, Tektro, Selle Royal, Vuelta, SR Suntour, Beto, FSA, SKS Germany, Rock Shox, Lookin, Mach1, Sapim, Standwell, TranzX, Satori, Velo, FI'ZI:K ir kt. Dėka kokybiškų komponentų naudojimo ir iš jų suprojektuotų tik techniškai teisingų ir išdirbtų modelių, UNIBIKE dviračiai yra labai gerai vertinami pirkėjų, įsigijusių juos, ir pardavėjų, kurie jais prekiauja.

UNIBIKE įmonės tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės dviratį už įmanomai geriausią kainą ir kaip galima greičiau.

Daugiau informacijos apie UNIBIKE: http://www.unibike.lt

UNIBIKE dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/dviraciai/unibike-dviraciai

 

 

Romet ir Arkus dviračiai

Romet logotype

Šis prekinis ženklas kilęs iš 1949 metais Lenkijoje įsikūrusios didžiausios dviračių gamyklos „Romet“.
Geriausias laikais ROMET dviračių gamyba buvo pasiekusi 1000000– 200000 vienetų per metus. Lenkijos gatvėse dominavo modeliai: Wigry, Jubilat, Zenit, Konsul, Gazela, Kometa, Wagant, Passat, Meteor, Orkan, Jaguar, Huragan, Universal, Reksio, Flaming.

Per tą laikotarpį keitėsi ROMET gamyklų savininkai, kai kurios buvo uždarytos ar reorganizuotos, tačiau 1999 metais ARKUS nusipirko gamyklą Jastrowie mieste, o po metų ir gamyklą, esančią Kowalewo.  Naujasis gamyklų savininkas taip pat gavo teises valdyti ROMET prekinį ženklą.

2005 metais gamyklos Jastrowie, Kowalewo ir Podgrodzie buvo apjungtos ir tapo vieninga struktūra – ARKUS & ROMET Group. Jau 2009 m. įmonių grupė atnaujino dviračių ROMET prekiniu ženklu gamybą ir prekybą. Taip pat vėl pradėtas naudoti logotipas su Pegasu ir sugrįžta prie anksčiau buvusių dviračių modelių pavadinimų.
Šiuo metu įmonė ARKUS & ROMET gali pasiūlyti ne tik dviračius, bet ir motociklus, motorolerius ar net elektrinį automobilį Romet 4E. 2012 metais įmonių grupė tapo išskirtiniu korėjiečių HYOSUNG motociklų atstovu Lenkijoje.

Daugiau informacijos apie ARKUS & ROMET Group: http://www.arkus.com.pl

Romet dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/dviraciai/romet-dviraciai

 

Merida dviračiai

Merida bicycle logotype

Merida Industry Co,, Ltd yra Taivanyje įsikūrusi dviračių dizaino, gamybos ir pardavimų įmonė. Ji pradėjo savo veiklą 1972 m. kaip maža japoniškomis dviračių detalėmis prekiaujanti parduotuvė. Įmonės įkūrėjas ir dabartinis direktorius yra Dung-Huang Tseng. Sėkminga veikla per pirmus trejus metus leido pradėti BMX dviračių gamybą ir įsigyti modernią dažymo liniją. Jų pastangos buvo įvertintos ir gautas apdovanojimas - A Class Quality Control Factory. 1980 metais buvo pirmą kartą panaudotas prekinis ženklas MERIDA. Tuo metu gaminamų dviračių kiekis išaugo iki 60 000 vienetų per mėnesį. Po 10 metų Prekių Kokybės Biuras suteikė įmonei įvertinimą „Excellent Quality Factory”, o dar per ateinančius 6 metus buvo sertifikuota pagal ISO 9002.

Šiuo metu MERIDA įsikūrusi Yaunlin mieste, Taivanyje, o laboratoriją turi Magstadt mieste Vokietijoje. Pasitelkdama modernia gamybos sistemą 3T – Toyota Production System, Total Quality Control, Total Product Maintenance – tapo aukščiausios kokybės dviračių gamintoja.

MERIDA sėkmingai išvysčiusi prekybą Europoje ir JAV tapo vienu didžiausiu pasaulio dviračių rinkos dalyviu jų vystyme ir gamyboje. Jų dviračiai yra parduodami 67 pasaulio valstybėse, o bendri pardavimai siekia apie 450 000 vienetų. Apie 300 000 jų pagamintų dviračių parduodama Kinijoje.

MERIDA turi savo sportininkų komandą  Multivan Merida Biking Team, o taip pat remia dviračių sportines varžybas ir kalnų lenktynes.

Daugiau informacijos apie MERIDA dviračius: http://www.merida-bikes.com

Merida dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/dviraciai/merida-dviraciai/

 

CUBE dviračiai

Daugiau informacijos apie CUBE dviračius: https://www.cube.eu/en/cube-bikes/

CUBE dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/dviraciai/cube-dviraciai/

 

Raleigh dviračiai

Raleigh dviračiai

Nėra labai daug kompanijų kurios galėtų pasakyti, kad gyvuoja ilgiau negu bet kuris žmogus gyvenantis žemėje. Viskas prasidėo Anglijoje, Nottingham`e 1887 metais.

Kompanija sukuria šimtus dviračių kiekvienais metais – nuo Jūsų pirmo dviračio iki Jūsų greičiausio dviračio. Daugiau nei 125 metų patirtis gaminant geriausius dviračius, be to, viena iš didžiausių dviračių aksesuarų platintoja Didžiojoje Britanijoje. Tad nėra abejonių, jog Raleigh yra populiariausias dviračių prekinis ženklas ten.

Raleigh – vienintelis dviračių gamintojas, įtrauktas į UK‘s Superbrands sąrašą. Entuziastai gali sutikti garsųjį Raleigh prekinį ženklą daugiau nei 100 pasaulio šalių.

Anksčiau kompanija buvo garsi dėl išvaizdžių vaikiškų dviračių tokių kaip Burner, Grifter bei Chopper ir pažangiausių paaugliškų dviračių tokių kaip Lizard ir Activator. Dabar mūsų gaminių plėtrą ir vystymą užtikrina inžinieriai ir dizaineriai, pritaikydami novatoriškus sprendimus. Kiekvienam Raleigh dviračiui skiriamas ypatingas dėmesys kokybei ir detalėms.

Raleigh UK šiuo metu yra Raleigh Group įmonių grupės dalis kartu su keletu kitų dukterinių įmonių. Licenciniai susitarimai ir partnerystės, apimančios visą pasaulį, užtikrina, kad Raleigh dviračiai visada liks dviračių rinkos priekyje.

Daugiau informacijos apie Raleigh: http://www.raleigh.co.uk

 

Diamondback BMX dviračiai

Diamondback BMX dviračiai

Diamondback dviračiai buvo pradėti gaminti Camarillo, Kalifornijoje 1978 kaip naujas radikalus BMX prekinis ženklas. Neilgai trukus, kompanija išsiplėtė iki pasaulinio lygio. Susikūrus „Diamondback Racing“ (DBR) komandai 1993, šimtai BMX ir kalnų dviratininkų sėkmingai konkuravo remiami Diamondback. Vėliau įmonė išplėtė savo veiklą gamindama ir kalnų dviračius. Kompanijos savininkui taip pat priklauso ir Raleigh dviračių kompanija. Diamondback dviračiai parduodami daugybėje šalių, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, Australiją, Kanadą bei Didžiąją Britaniją. Diamondback kompanija gali pasiūlyti daugybę įvairių modelių bei tipų dviračių.

1970 pabaigoje ir 1980 pradžioje Sandy Finkelman iš Wheels n' Things tapo Diamondback BMX lenktynių komandos ir produkto plėtros skyriaus vadovu. Po jo vadovavimo 'Scary' Harry Leary ir Eddy King laimėjo daugybę US BMX varžybų 1980 metais ir padėjo plėtoti naujus modelius, kurie turėjo unikalias funkcijas, pavyzdžiui, „Turbo dropout“ ir „Diamond gusset“. Dėka lenktynių komandos Diamondback sėkmės, jie pateko ant viršelio 1983 „BMX Bandits“ numeryje, kuriame matėsi personažas, važiuojantis „Diamondback Senior Pro“ dviračiu. 1983 pamatėme „Viper“ modelio pateikimą, kurio vardas Diamondback BMX dviračių linijoje buvo daugiau kaip tris dešimtmečius. Šiandien Diamondback naujai pažvelgė į dirt ir street BMX stilių su dviratininkais iš Jungtinės Karalystės, Europos ir JAV, dalyvaujančių dideliuose renginiuose, pavyzdžiui, „X-Games“ ir „Dew Tour“.

Daugiau informacijos apie Diaomndback BMX: http://www.diamondback-bmx.eu

 Diamondback dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/diamondback-bmx-dviraciai

Kellys dviračiai

Kellys logotype

Kellys yra žinomas Europoje dviračių ir aksesuarų gamintojas / tiekėjas. Jų gamykla yra įsikūrusi Slovakijoje, buvusiose Škoda mašinų gamyklos patalpose. Įmonė buvo įkurta 1991 metais, o Kellys prekiniu ženklu dviračius parduoda nuo 1994 m. Šis prekinis ženklas priklauso JAV įmonei Cycle Source Group iš Niujorko. Kellys gamina daugelio tipų dviračius.

Prekinio ženklo vystymo politika paremta kruopščia rinkos analize ir priimtais neskubotais veiksmais. Geriausiai išplėtotas yra kalnų tipo ir hibridinių dviračių asortimentas. Didžiausią susidomėjimą Kellys asortimente susilaukia sportinio tipo dviračiai, kurių vystymui skiriamas didžiaisiais dėmesys.

Kellys per metus parduoda apie 50 000 dviračių Europoje, kas sudaro apie 10 % visos Cycle Source Group apimties.

Daugiau informacijos apie Kellys dviračius: http://kellysbike.com

Kellys dviračių katalogas: https://www.bikko.lt/dviraciai/kellys-dviraciai

 

DAHON sulankstomi dviračiai

DAHON kompaniją 1982-aisiais įkūrė Dr. Deividas Honas ir Henris Honas, kurie rėmėsi „žaliojo“ transporto vizija ir aistra kurti transporto priemones, kurios ne tik palaiko, stiprina žmonių sveikatą, bet ir saugo aplinką. Per 30 metų inovacijų kompanija pardavė daugiau nei 5 milijonus sulankstomų dviračių ir pateikė virš 220 patentų, kurie naudojami 98 % sulankstomų dviračių gamyboje. Vadovaujant šiuolaikinių sulankstomų dviračių tėvu pramintam Dr. Honui ir jo broliui Henriui, kompanija tapo lydere tarp sulankstomų dviračių gamintojų, gamyboje naudodama pačias naujausias technologijas. Kompanija laikosi idėjos, kad važiavimo malonumas, važiuojant sulankstomais dviračiais, gali ir turėtų būti toks pats ar net didesnis nei tradiciniais dviračiais.

Daugiau informacijos apie DAHON sulankstomus dviračius: http://dahon.com

 

KARBON dviračiai

KARBON kompanija, gaminanti visus standartus atitinkančius vaikiškus, BMX, kalnų ir turistinius dviračius, plačiai žinoma Europoje. Įmonei svarbu, kad kiekvienas, nusipirkęs KARBON dviratį, pajustų važiavimo dviračiu malonumą. Naujausios gamyboje naudojamos technologijos užtikrina saugumą, o Europoje kokybiškai nudažyti dviračių rėmai tarnaus ilgus metus. Ypač vertinami šios kompanijos vaikiški dviračiai dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio – parinkti kokybiški plieniniai važiuoklės mazgai bei lengvi aliuminiai ratlankiai leidžia važiuoti sklandžiai ir užtikrintai, o nemažai priedų suteiks džiaugsmo tiek vaikams, tiek ir jų tėveliams, mokantiems juos važiuoti dviračiu.

Daugiau informacijos apie Karbon dviračius: http://www.karbon-rowery.pl/en

EMBASSY stilingi dviračiai

Embassy – pirmoji Lenkijoje pradėjo gaminti išskirtinio dizaino stilingus dviračius, dar vadinamus kruizeriais, kurių išskirtinės savybės – plačios padangos, paprastumas, įspūdingas rėmas ir maksimalus komfortas. Kompanija savo modeliuose stengiasi atkurti praėjusio amžiaus vidurio amerikietiškų kruizerių dvasią, pridėdami šiek tiek Varšuvos prieskonio.

Daugiau informacijos apie Embassy dviračius: https://embassybikes.com/
https://www.youtube.com/watch?v=PLwQNSm92Y4

 

GEOBIKE elektriniai dviračiai

GEOBIKE yra lyderiaujantis elektrinių dviračių gamintojas Lenkijoje. Išskirtinio dizaino ir tik iš kokybiškų komponentų gaminami dviračiai atitinka ISO 9000 gamybos ir EN15194 europinį kokybės standartą. GEOBIKE asortimentą sudaro keliolika skirtingų modelių. Galima rinktis miesto, turistinį, sulankstomą ar kalnų dviratį.

Daugiau informacijos apie GEOBIKE dviračius: http://www.geobike.eu/

https://www.youtube.com/watch?v=fseNKBlQE-4

 

 

CONNEX by Wippermann grandinės

Vokietijoje įsteigta CONNEX by Wipperman kompanija jau daugiau nei 120 metų gamina įvairių rūšių dviračių grandines. Siūlomas asortimentas tiek vienabėgiams, tiek ir aukščiausio lygio 10/11 pavarų sistemoms. Visi modeliai gaminami tik iš ypač aukštos kokybės plieno. Kiekvienas naujas Connex grandinės modelis yra kruopščiai tikrinamas laboratorijoje, kad atitiktų visus kokybės standartus. Aukštesnės klasės modeliai padengti specialiomis medžiagomis, kurios suteikia didesnį atsparumą išoriniams aplinkoms veiksniams – vandeniui, purvui ir kt. Visos Connex grandinės lengvai ir greitai sujungiamos specialiu sujungėju – nereikia jokių papildomų įrankių.

Daugiau informacijos apie Connex grandines: https://www.connexchain.com/en.html

https://www.youtube.com/watch?v=RGjcD8xEu8o

https://www.youtube.com/watch?v=7kWxnLBmNPs

Connex grandinių katalogas: https://www.bikko.lt/connex-dviraciu-grandines

 

ODI Vairo rankenėlės

JAV gaminamos ODI vairo rankenėlės – tai aukšta kokybė, patikimumas ir inovatyvumas. Dėl šių savybių jas renkasi geriausi pasaulio sportininkai! Šiose rankenėlėse suderintos technologijos suteikia bekompromisę Jūsų dviračio kontrolę. ODI prekės ženklas ypač gerai žinomas BMX dviratininkams, kurie šias rankenėles renkasi dėl jų patvarumo ir maksimalaus sukibimo.

Daugiau informacijos apie ODI vairo rankenėles: https://odigrips.com/

https://www.youtube.com/watch?v=BTGSaK9zSb4

ODI vairo rankenėlių asortimentas: https://www.bikko.lt/odi-vairo-rankeneles-ir-vairo-juostos

 

SELLE ROYAL balneliai

SELLE ROYAL – tai išskirtinės kokybės itališki balneliai, sukurti Jūsų patogumui! Balneliuose naudojamos naujausios technologijos, kurios užtikrina ne tik komfortą, bet ir atsparumą nusidėvėjimui, išoriniams aplinkos veiksniams: RoyalGel gelinė medžiaga, elastomerai, didelės minkštos spyruoklės, saulėje neįkaistanti speciali medžiaga Cool Cover, patentuota tvirtinimo sistema, su kuria tiesiogiai prie balnelio galima tvirtinti lemputes ir dėtuves ir kt. Didelė dalis modelių gaminami 3 skirtingoms sėdėsenoms – sportiška, komfortiška ir turistinė. Taip pat yra specialiai sukurti balneliai vyrams ir moterims.

Daugiau informacijos apie Selle Royal balnelius: https://www.selleroyal.com/en

https://www.youtube.com/watch?v=WGzXzX9wdT8

https://www.youtube.com/watch?v=LXDq1WJULqQ

Selle Royal balnelių asortimentas: https://www.bikko.lt/selle-royal-dviraciu-balneliai

 

CROSSO kelioniniai krepšiai ir bagažinės

Kokybiški CROSSO kelioniniai krepšiai – puikus ir nebrangus pasirinkimas Jūsų kelionėms. Itin tvirtos Cordura ir Tarpaulin medžiagos lieka atsparios lietui ir nešvarumams net ir sudėtingiausiose situacijose. Be to, jos itin lengvai nusivalo. Patikima sandariai susukama konstrukcija su sagtimis apsaugos Jūsų daiktus nuo lietaus, purvo ir dulkių! Funkcionalus dizainas, patogumas ir platus talpos pasirinkimas – savybės, kurios svarbios keliaujant tolimus atstumus. Crosso taip pat gamina ir lengvas, tačiau tvirtas priekines ir galines bagažines.

Daugiau informacijos apie Crosso krepšius: http://crosso.pl/en/

https://www.youtube.com/watch?v=jxjQ9h3GQTk

Bagažinės ir krepšių montavimas: https://www.youtube.com/watch?v=2AFY_y_Ss94

Kaip gaminami Crosso krepšiai: https://www.youtube.com/watch?v=S02kKjSY-1M

Crosso dviračio krepšių asortimentas: https://www.bikko.lt/crosso-dviraciu-krepsiai

 

POLAR dviračio kompiuteriai ir pulsometrai

Pačios naujausios technologijos, išskirtinis dizainas, funkcionalumas – tai savybės, kurių dėka nuo 1977 metų gyvuojanti POLAR įmonė tapo bene žinomiausia pulsometrų ir dviračių kompiuterių gamintoja. Platus modelių pasirinkimas – nuo aktyvumo stebėjimo apyrankių iki atletams skirtų profesionalių pulsometrų.

Daugiau informacijos apie dviračio kompiuterius ir pulsometrus: https://www.polar.com/en

https://www.youtube.com/watch?v=BmjxyAG5lfg

https://www.youtube.com/watch?v=UyYzpdLRilA

https://www.youtube.com/watch?v=KDbXww9yrOw

https://www.youtube.com/watch?v=y7olBtaZ36k

Polar dviračio kompiuteriukų, pulsometrų asortimentas: https://www.bikko.lt/polar-sportiniai-laikrodziai-kompiuteriukai

 

SIGMA dviračio kompiuteriai ir pulsometrai

Lietuvoje bene populiariausias dviračio kompiuterių, dviračio lempų bei pulsometrų gamintojas SIGMA. Nuo 1982 Vokietijoje veikianti kompanija savo produktuose naudoja pažangias technologijos, tad gaminiai atrodo ne tik puikiai ir kompaktiškai, bet ir yra funkcionalūs. Šiuo metu Sigma turi itin platų modelių ir jų priedų asortimentą.

Daugiau informacijos apie Sigma dviračio kompiuterius ir pulsometrus: https://www.sigmasport.com/en/

https://www.youtube.com/watch?v=1E8-e8E8sTg

https://www.youtube.com/watch?v=l1YdL30dkkM

https://www.youtube.com/watch?v=ntsNeU0y7vc

 Sigma dviračio kompiuteriukų asortimentas: https://www.bikko.lt/sigma-dviraciu-kompiuteriukai-pulsometrai-apsvietimas

 

SCHWALBE padangos ir kameros

SCHWALBE – tai vienas žinomiausių pasaulyje padangų ir kamerų gamintojas, kuris išsiskiria savo produktų kokybe, plačiu modelių pasirinkimu. Galima rinktis iš įvairių protektoriaus rašto, ventilio tipo, dydžių ir paskirties – nuo vaikiškų ir BMX iki plento, miesto ir kalnų dviračiams skirtų padangų ir kamerų. Taip pat yra specializuotų padangų žiemos metui, elektriniams, FATBIKE dviračiams bei neįgaliųjų vežimėliams. Priklausomai nuo modelio, gamyboje naudojamos pažangios technologijos – PaceStar, SmartGuard, SnakeSkin, LiteSkin, Performance ir kt., kurios apsaugo nuo pradūrimų, suteikia geresnį riedėjimą plentu arba sukibimą, važiuojant bekele.

Daugiau informacijos apie Schwalbe dviračio padangas: https://www.schwalbetires.com/

https://www.youtube.com/watch?v=0b9AvbQHM3s

https://www.youtube.com/watch?v=rAdRyzfocyc

Schwalbe padangų asortimentas: https://www.bikko.lt/schwalbe-padangos/

 

CONTINENTAL padangos ir kameros

Vokietijoje įkurta ir daugiau nei šimtą metų dviračių padangas ir kameras gaminanti CONTINENTAL ištobulino gamybos technologijas ir atrinko tik pačias geriausias medžiagas, tad šiuo metu gali pasiūlyti tikrai kokybiškus produktus. Vokiečių patentuotos inovacijos – ProTection, Black Chilli, RaceSport, Vectran, PolyX, PureGrip Apex, Duraskin ir kt.. Priklausomai nuo modelio, suteikia išskirtinį atsparumą nuo pradūrimų, užtikrina geresnį riedėjimą plentu arba sukibimą, važiuojant bekele. Galima rinktis iš įvairių protektoriaus rašto, ventilio tipo, dydžių ir paskirties – nuo vaikiškų ir BMX iki plento, miesto ir kalnų dviračiams skirtų padangų ir kamerų. Taip yra ir specializuotos padangos elektriniams dviračiams ir žiemos metui.

Daugiau informacijos apie Continental dviračio padangas: https://www.continental-tires.com/bicycle

https://www.youtube.com/watch?v=OGBLBexvvio

Continental dviračių padangų asortimentas: https://www.bikko.lt/continental-dviraciu-padangos

 

ELITE dviračio treniruokliai

Vienas žinomiausių treniruoklių dviračiams gamintojų rinkoje – ELITE. Tai kokybiški ir inovatyvūs treniruokliai, kuriuose suderintas puikus dizainas, efektyvumas ir naujausios tehnologijos. Produktai suderinami su duomenų perdavimo technologijomis – ANT+ ir Bluetooth, o taip pat ir su išmaniųjų įrenginių programėlėmis – zwift, trainerroad, My E-training, kinomap. Modeliai tiek mėgėjui, tiek ir profesionalui, norinčiam tikslingai siekti aukščiausių rezultatų.

Daugiau informacijos apie Elite dviračio treniruoklius: https://www.elite-it.com/en

https://www.youtube.com/watch?v=wuB38i17WsI

https://www.youtube.com/watch?v=HXyUGAGIB0o

https://www.youtube.com/watch?v=vShhzyKHeaI

https://www.youtube.com/watch?v=QrpPRdI9pQ0

 Elite dviračių treniruoklių asortimentas: https://www.bikko.lt/treniruokliai-dviraciui/

SHIMANO dviračių dalys

SHIMANO – tai, ko gero, vienas žinomiausių ir populiariausių pasaulyje kokybiškų dalių ir aksesuarų dviračiams gamintojas. Šio gamintojo dalys daugiau ar mažiau naudojamas didžiojoje dalyje dviračių. Įkurta 1921 Japonijoje kompanija šiuo metu turi bene plačiausią asortimentą, skirtą tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Kiekvienais metais pristatomos inovacijos, kurios leidžia dviratininkams tiksliau perjungti pavaras, efektyviau stabdyti ar greičiau įveikti trasą. Pastaruoju metu vis labiau plečiama elektroninių pavarų perjungimo mechanizmų ir elektrinių dviračių dalių pasiūla. Prekių asortimentas neapsiriboja vien tik dviračių dalimis – siūloma ir apranga dviratininkams.

Daugiau informacijos apie Shimano dviračių dalis: https://www.shimano.com/en/

https://www.youtube.com/watch?v=5oYg6TaG0NI

https://www.youtube.com/watch?v=dA4CH4fQh3s

Shimano asortimentas: https://www.bikko.lt/shimano-dviraciu-dalys/

 

SKS purvasaugiai ir pompos

SKS – nuo 1921 Vokietijoje veikianti kompanija, kurios pagrindiniai gaminiai – dviračių pompos ir purvasaugiai. Aukšta kokybė, funkcionalumas ir išskirtinis dizainas – tai savybės, kurios SKS padėjo įsitvirtinti rinkos lyderių pozicijoje bei gauti EuroBike bei Red Dot apdovanojimus.

Daugiau informacijos apie SKS purvasaugius ir pompas: https://www.sks-germany.com/

https://www.youtube.com/watch?v=svWoqITQei8

SKS pompų ir skydelių asortimentas: https://www.bikko.lt/sks-dviraciu-skydeliai-purvasaugiai-pompos

 

SACCON stabdžių ir pavarų sistemos dalys

 SACCON – Italijoje įsikūrusi kompanija, gaminanti stabdžių sistemas, o taip pat ir pavarų bei stabdžių antgaliukus, troselius ir jų šarvus.

 Daugiau informacijos apie Saccon stabdžių ir pavarų sistemos dalis: https://www.saccon.it/

 

RACEONE gertuvės laikikliai ir gertuvės

RACEONE – kokybiškų gertuvių ir gertuvių laikiklių gamintojas iš Italijos! Išskirtinis dizainas, inovatyvios technologijos ir didelis modelių pasirinkimas. Tai savybės, dėl kurių Raceone produktus naudoja ir profesionalūs dviratininkai.

Daugiau informacijos apie Raceone gertuves ir jų laikiklius: https://www.raceone.com/

https://www.youtube.com/watch?v=c7fNOOLK1Dg

https://www.youtube.com/watch?v=G1dolSFalfw

https://www.youtube.com/watch?v=XxncodnEUOg

Raceone asortimentas: https://www.bikko.lt/raceone-gertuves-ir-gertuviu-laikikliai

 

THULE dviračių laikiliai

Thule – išskirtinės kokybės, funkcionalūs dviračių laikikliai iš Švedijos. Thule gyvuoja nuo 1942 metų, kai ją įsteigė Thulin šeima. Nuo to laiko kompanija vis augo. 1962 metais Thule nusprendė specializuotus dviračių laikiklių ir stogo bagažinių srityje ir pristatė pirmuosius modelius. Laikui bėgant Thule perėmė keletą kitų įmonių, tapo tarptautine kompanija ir gerokai praplėtė savo asortimentą. Šiuo metu tai yra bene pats žinomiausias prekės ženklas aktyvaus sporto pasaulyje. Ir tai lėmė gamintojo požiūris į produktą ir klientą. Kiekvienas naujas Thule modelis yra kruopščiai testuojamas, kad atitiktų aukštus saugumo reikalavimus. Naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, taikomos inovacijos, kad galėtumėte saugiai transportuoti savo dviračius ar kitą aktyvaus sporto inventorių. Thule laikosi idėjos, kad žmogus turi būti aktyvus, nepaisant to, kur jis gyvena – mieste ar užmiestyje. Kad ir kur keliautumėte, kad ir ką vežtumėtės kartu su savimi – su Thule Jūs maksimaliai išnaudosite savo aktyvų laisvalaikį.

Daugiau informacijos apie Thule dviračių laikiklius: https://www.thule.com/en-us/us

https://www.youtube.com/watch?v=UanFq8z6SqA

https://www.youtube.com/watch?v=VW-1nrvzyFs

Thule asortimentas: https://www.bikko.lt/thule-dviraciu-laikikliai

 

UVEX šalmai ir akiniai

UVEX – tai pasaulyje puikiai žinomas kokybiškų dviratininko šalmų bei akinių gamintojas. Beveik šimtmetį veikianti Vokietijoje įkurta kompanija savo produktuose naudoja tik geriausias medžiagas ir taiko pačias naujausias technologijas. Šalmai bei akiniai pasižymi dideliu saugumu, puikiu dizainu ir savo funkcionalumu. Visi akiniai turi UV apsaugą, dalis modelių turi poliarizacines ar fotochromatines savybes. Kiekvienas šalmas ar akiniai kruopščiai tikrinami laboratorijoje, tad atitina pačius griežčiausius tarptautinius saugos reikalavimus. Šie testai suteikia galimybę tobulinti ir kurti naujus UVEX šalmus.

 Yra poreikiai, yra standartai ir yra UVEX.

Mes ne tik atitinkame aukščiausius poreikius, lūkesčius ir standartus.

Mes juos viršijame.

Daugiau informacijos apie UVEX šalmus ir akinius: https://www.uvex-sports.com/en/

UVEX asortimentas: https://www.bikko.lt/uvex-dviratininku-salmai-ir-akiniai

 

ABUS spynos dviračiams

DIEFFE vaikiškos dviračio kėdutės

VP

REELIGHT dviračio apšvietimas

NECO dviračio dalys

 

JAGWIRE stabdžių kaladėlės, troseliai

GEKON dviračio padangos ir kameros

SIMPLA dviračių skydeliai, prvasaugiai