toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

Kodėl BIKKO.lt?

BIKKO.lt yra inovatyvi parduotuvė, kuri nepriklausomai nuo paros meto, valandos ar savaitės dienos, Jums leis greitai išsirinkti tinkamą dviratį, jo dalis ar aksesuarus, suteiks galimybę kiekvieną jų objektyviai palyginti kokybiškose nuotraukose, pagal techninius aprašymus ir vartotojų atsiliepimus, o galiausiai įsigyti jį žemiausia kaina ir su greitu pristatymu tiesiai iki Jūsų namų durų.

BIKKO.lt – nauji ir kokybiški dviračiai internetu palankiausiomis kainomis!

 
Kas daro BIKKO.lt geriausia internetine dviračių parduotuve:

1. BIKKO.lt veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus! Kiekvieną kartą Jums patogiu laiku! Klausimus ir užsakymus galite pateikti ištisą parą!
2. Vienoje vietoje galite rasti visų tipų kokybiškus dviračius, jų dalis ir aksesuarus! Savalaikį patiekimą užtikrina kelių tūkstančių dviračių atsargos sandėliuose, kurių bendras plotas siekia daugiau nei 5000 m2.
3. Mūsų sandėliuose palaikoma didelė dalis viso asortimento, todėl garantuojamas greitas užsakymų įvykdymas! Dauguma užsakymų realizuojami per 24 valandas nuo užsakymo patvirtinimo, apmokėjimo arba pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo.
4. Kiekvienas siuntinys yra apdraustas! Nemokamas draudimas ir žalos atlyginimas iki 434,43 €, jei ji padaroma pervežant prekę. Yra galimybė prekę apdrausti didesnei sumai.
5. Profesionalus aptarnavimas. BIKKO.lt konsultantai yra dviračių žinovai ir mylėtojai! Darnią parduotuvės BIKKO.lt komandą sudaro dviračių entuziastai, turintys ilgametę patirtį dviračių srityje. Jų tikslas – maloniai ir suprantamai pateikti informaciją bei pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi.


Mes nuolat plečiame savo asortimentą aktualiais žinomų gamintojų produktais. Mums labai svarbu, kad Jūs turėtumėte galimybę įsigyti naujausių kolekcijų ir žinomų gamintojų produktus. Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje ir mėgautis savo pirkiniais!


Jūsų BIKKO.lt komanda