toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 

MOTERIŠKI DVIRAČIAI

Daugelis moteriškais dviračiais vadina tiesiog miesto tipo (retro) dviračius. Esminis skirtumas nuo vyriškų dviračių – rėmo konstrukcija. Vyriškuose dviračiuose rėmo skersinis yra horizontalus ir tęsiasi nuo balnelio iki vairo. Moteriški dviračiai turi žemintą horizontalų rėmo skersinį, o šiuo metu ypač populiarūs lenkti, vadinamieji „gulbės“ tipo rėmo dviračiai. Žemintas rėmas moteriškuose dviračiuose naudojamas ne be reikalo – tai padidina patogumą važiuojant su suknele, sijonu, kelnėmis.

 

Nemažai miesto tipo dviračių turi 3,6 vidines pavaras, patogų balnelį, purvasaugius, apšvietimo komplektą, pastatymo kojelę ir kitus miesto dviračiuose naudojamus aksesuarus. Moteriškas retro dviratis labiau skirtas netolimoms kelionėms asfaltu ar kietesne kelio danga. Dviračiai moterims techniškai yra tokie pat, kaip ir vyriški, tačiau jie specialiai yra pritaikyti prie moters anatomijos, kad važiavimas juo būtų ko patogesnis ir komfortiškesnis. Nuo vyriškųjų, moteriški dviračiai turi tik labai nedidelių skirtumų: skiriasi rėmo išvaizda, jo geometrija ir balnelio techninės charakteristikos.

 

Keletas pavyzdžių:

Moteriškas dviratis – ne tik miesto tipo

Be miesto dviračių, taip pat labai populiarūs hibridiniai bei moteriški kalnų dviračiai. Svarbu tai, kad renkantis tarp šių tipų, moteriškų dviračių dydžiai skiriasi nuo vyriško tipo rėmo dydžių. Pats tiksliausias rėmo dydžio parinkimas turi būti atliekamas įvertinant kiekvieno modelio tikslias rėmo geometrijas.

 

Moteriški kalnų dviračiai skirti toms moterims, kurios mėgsta ne ramius, o labiau ekstremalius pasivažinėjimus – kalnuotomis vietovėmis, miškais, bekelėmis, žvyru ir pan. Lyginant su miesto dviračiais, kalnų dviračiai turi daug didesnį pavarų skaičių (nuo 21 iki 33 pavarų), komplektuojami su 26“, 27.5“, 29“ ratais, v-brake, diskiniais mechaniniais ar hidrauliniais stabdžiais. Mes galime pasiūlyti Merida, Cube, Romet, Unibike moteriškus kalnų dviračius.

 

Keletas pavyzdžių:

 

Moteriškas hibridinis dviratis – tai lengvesnė kalnų dviračio versija. Tai dar vienas puikus pasirinkimas moterims, kurios važiuoja įvairaus tipo danga – pradedant asfaltu, baigiant miško takeliais ar žvyrkeliais. Hibridiniai dviračiai komplektuojami su 28“ dydžio padangomis, didesniu pavarų skaičiumi, v-brake arba diskiniais stabdžiais. Mūsų asortimente galite rasti nuo pasaulinio žinomumo Cube, Merida, iki juos besivejančių Romet, Unibike ir kitų modelių dviračių.

 

Keletas pavyzdžių:

Planuojate įsigyti, tačiau nežinote, kokio tipo moteriškas dviratis Jums tiktų? Susisiekite su mūsų konsultantais telefonu +370 684 18384 arba el. paštu: info@bikko.lt. Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį dviratį.

 

Norite įsigyti arba atvykti apžiūrėti? Mus rasite: moteriški dviračiai Vilniuje – Šeimyniškių g. 21, moteriški dviračiai (Klaipėda) – Galinio Pylimo g. 28, Šiauliai – Kreivoji g. 37, moteriški dviračiai internetu – www.bikko.lt.