toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 
 

 

 

Palyginti

Nieko nepasirinkote.

Prekių prieinamumo statusai

Pasirinkę dominančios prekės modelį bei konkretų dydį ar/ir spalvą, pamatysite jos prieinamumo statusą. Prieinamumo statusas netiesiogiai taip pat informuoja apie tai, kaip greitai prekė gali būti pristatyta Jums.

Prekių prieinamumo statusų variantai

1 ) „Turime sandėlyje“ – prekė yra mūsų sandėlyje. Pristatymas dažniausiai įvyksta per 24 valandas (vieną darbo dieną) po apmokėjimo arba nuo užsakymo momento, jei pasirinksite apmokėjimą grynais kurjeriui.

2 ) „Teirautis“ arba „Prekė atvyksta“ – pasirinktos prekės šiuo metu neturime, tačiau ji gali būti „kelyje“ arba tiekėjų ir gamintojų sandėliuose. Gavę užsakymą tokiai prekei, mes patikrinsime jos pateikiamumo galimybes ir Jus atskirai informuosime. Taip pat suteiksime informaciją apie galimą prekės pateikimo terminą. Jei Jums prekės pateikimo terminas ir sąlygos bus priimtinos, atsiųsime Jums užsakymo patvirtinimą. Prekę išsiųsime gavę Jūsų apmokėjimą arba iš karto ją gavę, jei bus pasirinktas apmokėjimo grynais pinigais būdas.

Svarbu: saugumo sumetimais parduotuvėje informacija atsinaujina tam tikru periodiškumu, todėl gali atsitikti ir taip, kad net ir esant statusui „Turime sandėlyje“, užsakius pasirinktos prekės vis dėlto nebebus (pvz. kai kitas klientas užsakė tą pačią prekę šiek tiek anksčiau).  Tokiais atvejais, ieškosime maksimaliai naudingo sprendimo klientui, kuriam taip nutiks (speciali kaina, papildomos dovanos ir pan.).