toggle content
0
Krepšelis
Susisiekite: 8 684 18384

info@bikko.lt

Kategorijos
Ieškoti
 
 

 

 

Palyginti

Nieko nepasirinkote.

Pristatymas

Prekių pristatymo naudojantis kurjerių paslaugomis privalumai:
- Trumpas standartinis pristatymo laikas. Jei prekes turime sandėlyje ir apmokėjimas gaunamas iki 16 val., arba pasirenkamas apmokėjimas kurjeriui, dažniausiai prekės pristatomos vos per 1–2 darbo dienas po siuntos įteikimo kurjeriui.
- Galimybė paskirti tikslesnį prekės pristatymo laiką (taikomas papildomas mokestis) arba susitarti su kurjeriui dėl prekės pristatymo laiko.
- Informaciją apie prekės pervežimą galima rasti internete suvedus siuntos numerį (pvz. CE000000000EE).

 

DVIRAČIŲ SIUNTIMO IR PAKAVIMO KAINA IR BŪDAS:

Dviratį pristatys kurjeris
- Standartinėje pakuotėje
Dviratis siunčiamas supakuotas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, sėdyne), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti, jei to reikia, ir paruošti naudojimui.
Jei užsakyto dviračio kartu su kitomis prekėmis bendra suma mažesnė nei 190 € – pristatymas kainuoja +2,99 €*. Užsakius dviratį už 190 € ir daugiau, jis Jums bus pristatytas NEMOKAMAI*. Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.
- XL pakuotėje
Dviratis pristatomas supakuotas kokybiškoje kartono dėžėje, kurios dydis individualiai parenkamas pagal dviračio dydį. Dviratis prieš išsiuntimą surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jį gavus reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti.
Šios paslaugos kaina yra tik +19,90 € už vieną dviratį. Atskirai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Dviratį pasiimsite patys
- 100 % paruoštas
Dviratis Jums bus pateiktas 100 % surinktas, sureguliuotas ir paruoštas važiavimui. Elektroniniu paštu arba telefonu Jūs būsite informuoti, kai dviratis bus paruoštas ir Jūs galėsite atvykti jo pasiimti į BIKKO.lt. Prekių atsiėmimo vieta pasirinktinai: Šiaulių salonas - Tilžės g. 134, Šiauliai; Klaipėdos salonas - Galinio Pylimo g. 28, Klaipėda arba Vilniaus salonas - Šeimyniškių g. 21, Vilnius.
Dviračio surinkimo paslauga kainuoja +9 € už vieną dviratį. Atskirai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

 

AKSESUARŲ SIUNTIMO IR PAKAVIMO KAINA IR BŪDAS:

- Pristatymas per kurjerį
Dviračių aksesuarai ir priedai siunčiami per kurjerių tarnybą, o prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Jei prekes turime sandėlyje ir apmokėjimas gaunamas iki 16 val., arba pasirenkamas apmokėjimas kurjeriui, dažniausiai prekės pristatomos vos per 1–2 darbo dienas po siuntos įteikimo kurjeriui.
Jei užsakytų prekių suma mažesnė nei 49 € – pristatymas kainuoja +3,39 €. Jei užsakytų prekių vertė nuo 49 € iki 199 €, jų pristatymas per kurjerius kainuos tik 1,99 €. Užsakius prekių už 199 € ir daugiau, jų pristatymas bus NEMOKAMAS. Pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.
Tik pasirinkus šį pristatymo būdą galima atsiskaityti grynaisiais pinigais kurjeriui už prekes pristatymo metu (taikomas papildomas mokestis).

- Pristatymas į LP Express paštomatus
Dviračių aksesuarai bei nedidelės dviračių dalys gali būti pristatomos ir į LP Express paštomatus. Jei prekes turime sandėlyje ir apmokėjimas gaunamas iki 16 val., dažniausiai prekės pristatomos vos per 1–2 darbo dienas po siuntos įteikimo kurjeriui. Prekes iš LP Express paštomato būtina atsiimti per 3 dienas.
Svarbu! Per paštomatą negali būti siunčiamos nesulankstomos padangos, skydeliai/purvasaugiai, treniruokliai, vaikiškos kėdutės, pastatomos pompos ir kitos prekės, kurių matmenys didesni nei 35 x 36.5 x 61 cm. Pristatymas į LP Express paštomatus kainuoja 1,99 €.

- Pristatymas į DPD paštomatus
Dviračių aksesuarai bei nedidelės dviračių dalys gali būti pristatomos ir į DPD paštomatus. Jei prekes turime sandėlyje ir apmokėjimas gaunamas iki 16 val., dažniausiai prekės pristatomos vos per 1–2 darbo dienas po siuntos įteikimo kurjeriui. Prekes iš DPD paštomato būtina atsiimti per 3 dienas.
Svarbu! Per paštomatą negali būti siunčiamos nesulankstomos padangos, skydeliai/purvasaugiai, treniruokliai, vaikiškos kėdutės, pastatomos pompos ir kitos prekės, kurių matmenys didesni nei 37 x 44 x 61 cm. Pristatymas į DPD paštomatus kainuoja 2,00 €.

- Pristatymas į OMNIVA paštomatus
Dviračių aksesuarai bei nedidelės dviračių dalys gali būti pristatomos ir į OMNIVA paštomatus. Jei prekes turime sandėlyje ir apmokėjimas gaunamas iki 16 val., dažniausiai prekės pristatomos vos per 1–2 darbo dienas po siuntos įteikimo kurjeriui. Prekes iš Omniva paštomato būtina atsiimti per 7 dienas.
Svarbu! Per paštomatą negali būti siunčiamos nesulankstomos padangos, skydeliai/purvasaugiai, treniruokliai, vaikiškos kėdutės, pastatomos pompos ir kitos prekės, kurių matmenys didesni nei 39 x 38 x 64 cm. Pristatymas į OMNIVA paštomatus kainuoja 2,90 €.


- Pristatymas registruotu paštu
Nedideli ir lengvi dviračių aksesuarai galimi siųsti registruotu paštu. Pristatymas dažniausiai užtrunka 2–4 darbo dienas. Siunčiant registruotu paštu, dažniausiai, gavus pašto pranešimą, siuntinį reikia atsiimti iš pašto skyriaus. Šiuo būdu siunčiami tik dviračių kompiuteriai, pulsometrai ir lempos, tačiau TIK po 1 vienetą. Kitas prekes dėl savo matmenų ar didesnio svorio galime siųsti tik per kurjerius (išsamesnę informaciją rasite paspaudę ČIA). Siunčiant prekes registruotu paštu atsiskaityti grynaisiais negalima!
Jei užsakytų prekių suma mažesnė nei 49 € – pristatymas kainuoja +2,29 €. Užsakius prekių už 49 € ir daugiau iki 199 €, jų pristatymas kainuos +1,79 €. Prekės, kurių vertė 199 € ir daugiau yra siunčiami per kurjerius.

 

Standartiškai, naudojantis kurjerių paslaugomis, prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Prekės pristatomos VISOJE LIETUVOJE, nepriklausomai nuo gyvenvietės, miesto dydžio ar vietos!

Aktualu! Užsakymams, kurių bendra užsakytų dalių ir/ar aksesuarų suma neviršija 9,99 €, yra taikomas 1,99 € užsakymo administravimo mokestis!

 

Užsakant prekes, klientas gali užsisakyti ir papildomas pristatymo paslaugas.

Mokesčiai už papildomas kurjerio paslaugas:
    - Grynųjų pinigų surinkimо paslauga: +2,90 € (galimas atsiskaitymas tiek grynais, tiek kortele);
    - Į Kuršių Neriją dažniausiai pristatoma per 3–5 darbo dienas.
 
Dėmesio! Kurjeris pirkėjui pristato ir užneša „iki durų“ tik tas siuntas, kurių bendras svoris neviršija 31,5 kg. Jei siuntos bendras svoris viršija 31,5 kg, klientas turi pats pasiimti ir nusinešti prekę.

* - ši speciali pristatymo kaina taikoma tik įsigyjant dviratį internetinėje parduotuvėje ir jo užsakymo metu. Atskirai dviračio siuntimo per kurjerius kaina arba jo grąžinimas Lietuvoje kainuoja 5,79 €.